2:0
0:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 3:2
1. Filip Prokop, 24. Jakub Kraus, 29. David Bauška - 15. Matěj Novotný, 33. Adam Šikula; rozhodčí: Jan Dušek - Jan Lukáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Jan Valíček ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:1;
45:00
44:04
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
44:04
Vyloučen hráč #64 Tomáš Novák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání.
38:41
Vyloučen hráč #25 Ondřej Řezba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
32:37
Vyloučen hráč #89 Lukáš Lank družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za špatné střídání.
32:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #9 Adam Šikula, asistoval #96 Lukáš Hrubý (3:2).
30:00
30:00
28:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #26 David Bauška, asistoval #14 Jakub Kraus (3:1).
23:25
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #14 Jakub Kraus, asistoval #6 Filip Prokop (2:1).
23:21
Vyloučen hráč #22 Ondřej Skoupý družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #69 Martin Tyll (1:1).
00:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jan Lukáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U17: brankář: Jan Valíček; hráči v poli: Adam Šikula, Vojtěch Spousta, Milan Hradil, Kryštof Milichovský, Martin Tyll