0:3
1:1
- : -

SK Meťák České Budějovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:8
36. Ondřej Sirotek - 10. Hynek Trnka, 11. Jakub Dočekal, 13. Vítek Engel, 14. Hynek Trnka, 16. Jakub Dočekal, 19. Jakub Dočekal, 28. Petr Rozkovec, 38. Jakub Dočekal; rozhodčí: Vojtěch Eliáš - Jan Ručka; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Šerhant -8 - Jakub Ragač ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:1;
45:00
44:39
Vyloučen hráč #25 David Staněk družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:40
Vyloučen hráč #38 Josef Trčka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
39:20
Vyloučen hráč #18 Miroslav Míšek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #38 Josef Trčka (1:8).
35:44
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #60 Ondřej Sirotek bez asistence (1:7).
30:00
30:00
27:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Petr Rozkovec bez asistence (0:7).
18:57
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Matějíček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
18:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #82 Matěj Štěpán (0:6).
16:11
Vyloučen hráč #25 David Staněk družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky.
15:14
15:00
15:00
13:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Hynek Trnka bez asistence (0:4).
12:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #51 Vítek Engel, asistoval #38 Josef Trčka (0:3).
10:50
09:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Hynek Trnka, asistoval #82 Matěj Štěpán (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Eliáš a Jan Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady:
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Josef Šerhant; hráči v poli: Kryštof Čermák, Lukáš Holý, Michal Borovka, Nhat Khac Trinh, Adam Komárek