5:1
7:2
- : -

Fbc Strakonice - SK Meťák České Budějovice 17:5
2. Matěj Čajan, 7. Jan Janda, 9. Adam Šperlín, 13. Adam Šperlín, 14. Jan Janda, 21. Matěj Čajan, 23. Václav Kotrc, 24. Jan Janda, 29. Jan Janda, 29. Barbora Novotná, 32. Adam Šperlín, 35. Václav Kotrc, 36. Matěj Čajan, 38. Barbora Novotná, 40. Martin Mrkvička, 44. Vítek Mikeš, 45. Ondřej Ševčík - 13. Michal Borovka, 14. Adam Komárek, 27. David Staněk, 39. Michal Borovka, 45. Michal Borovka; rozhodčí: Vojtěch Eliáš - Jan Ručka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Fric ? - Tomáš Chlaň ?, Josef Šerhant ?; po třetinách: 5:2, 5:1, 7:2;
45:00
44:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #52 Ondřej Ševčík, asistoval #8 Adam Šperlín (17:5).
44:48
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #98 Michal Borovka, asistoval #65 Nhat Khac Trinh (16:5).
43:44
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #5 Václav Kotrc (16:4).
43:12
Vyloučen hráč #28 Adam Komárek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
39:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #38 Matěj Čajan (15:4).
38:23
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #98 Michal Borovka, asistoval #25 David Staněk (14:4).
37:15
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #11 Barbora Novotná, asistoval #52 Ondřej Ševčík (14:3).
35:23
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Matěj Čajan, asistoval #11 Barbora Novotná (13:3).
34:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #5 Václav Kotrc, asistoval #23 Jan Janda (12:3).
31:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #58 Matouš Důra (11:3).
30:00
30:00
29:40
Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
29:40
Vyloučen hráč #65 Nhat Khac Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost.
28:46
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #11 Barbora Novotná bez asistence (10:3).
28:16
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #8 Adam Šperlín (9:3).
26:12
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 David Staněk, asistoval #67 Filip Šmíd (8:3).
23:58
Vyloučen hráč #5 Václav Kotrc družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky.
23:46
22:01
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #5 Václav Kotrc, asistoval #8 Adam Šperlín (7:2).
20:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Matěj Čajan bez asistence (6:2).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #14 Josef Šerhant družstva SK Meťák České Budějovice
15:00
15:00
13:53
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #28 Adam Komárek, asistoval #65 Nhat Khac Trinh (5:2).
13:00
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #52 Ondřej Ševčík (5:1).
12:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín bez asistence (4:1).
12:13
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #98 Michal Borovka, asistoval #28 Adam Komárek (3:1).
08:01
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #5 Václav Kotrc (3:0).
06:48
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #7 Vítek Mikeš (2:0).
01:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Eliáš a Jan Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Tomáš Chlaň; hráči v poli: Lukáš Holý, Kryštof Čermák, Michal Borovka, Nhat Khac Trinh, Adam Komárek