8:3
1:5
- : -

FBK Spartak Hluk - FBC ORCA KRNOV 13:9
8. Marek Šimíček, 17. Jiří Petlan, 19. Ondřej Bartoš, 20. Marek Šimíček, 24. Michal Kundrata, 26. Tomáš Tuhý, 30. Ondřej Bartoš, 31. Tomáš Tuhý, 33. Michal Kundrata, 33. Ondřej Bartoš, 35. Michal Kundrata, 38. Adam Hájek, 44. Tomáš Tuhý - 14. Ondřej Miškov, 35. Ondřej Janáč, 38. Jaromír Filip, 40. Filip Fňukal, 47. Patrik Baránek, 47. Tomáš Fridel, 48. Ondřej Miškov, 56. Filip Fňukal, 56. Ondřej Miškov; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Michal Havelka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Martin Bednařík 24, Marek Lukáš 1 - Matěj Kortiš 21; po třetinách: 4:1, 8:3, 1:5;
Komentář domácích Rochovanský Pavel (Trenér):
Úvodní utkání sezóny. Očekával bych natěšení, přetlak hráčů a nasazení. Na místo toho velké trable poskládat dvě pětky. Nakonec poskládaná sestava doslova vyválčila tři body a velkou radost mi udělali především mladí junioři a brankář, který chytal bez tréninku po osmi letech. Děkujeme soupeři za férové utkání, přejeme šťastnou cestu domů a hodně sil do sezóny.
Komentář hostů Fňukal Filip (Trenér):
Co k tomu říct, soupeř nás vyškolil z produktivity, my dvě třetiny bez bojovnosti a návratu bez obrany. Je třeba se nad některými věcmi zamyslet, zlepšit je a věřit, že se začne vyhrávat. Gratulujeme soupeři a děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:10
60:00
59:53
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #80 Tomáš Tuhý.
58:02
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Marek Lukáš družstva FBK Spartak Hluk
58:02
Vyloučen hráč #52 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
55:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (13:9).
55:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #26 Patrik Baránek (13:8).
52:51
Timeout FBK Spartak Hluk
50:10
Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
47:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #14 Filip Fňukal (13:7).
46:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #14 Filip Fňukal (13:6).
46:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #26 Patrik Baránek, asistoval #52 František Šuly (13:5).
43:45
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #80 Tomáš Tuhý, asistoval #95 Michal Kundrata (13:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:11
40:00
39:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #91 Jaromír Filip (12:4).
37:47
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #5 Tomáš Fridel (12:3).
37:01
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #71 Adam Hájek, asistoval #14 Jiří Petlan (12:2).
34:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #33 Ondřej Janáč, asistoval #52 František Šuly (11:2).
34:06
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #64 Ondřej Hubáček (11:1).
32:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #44 Pavel Rochovanský (10:1).
32:05
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #44 Pavel Rochovanský (9:1).
31:51
Vyloučen hráč #52 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
30:08
29:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #77 David Nosek (7:1).
25:51
23:07
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata bez asistence (5:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:13
20:00
19:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #64 Ondřej Hubáček (4:1).
18:00
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #95 Michal Kundrata (3:1).
16:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #14 Jiří Petlan, asistoval #67 Marek Šimíček (2:1).
13:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #66 Adam Hlušíček (1:1).
07:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #14 Jiří Petlan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Matěj Kortiš; hráči v poli: Adam Hlušíček, Dominik Fňukal, Tomáš Fridel, Jaromír Filip, Ondřej Miškov
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Martin Bednařík; hráči v poli: Adam Hájek, David Nosek, Ondřej Hubáček, Michal Kundrata, Ondřej Bartoš