1:2
1:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4
13. Damian Jelínek, 23. Adam Kylián, 42. Martin Vavřina - 9. Jakub Polcar, 18. Mikuláš Weinstein, 29. František Čuhel, 41. Mikuláš Weinstein; rozhodčí: Vít Žebra - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Ondrej Kaliský 12 - Radim Tomšík 13; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:5
45:00
44:50
Gut s Weinsteinem drží balonek a znojemští jim ho ne a ne vzít.
44:26
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
44:26
Gullivers budou rozehrávat standartní situaci z útočného rohu, pravděpodobně chtějí v time-outu načerpat energii a dohrát zbytek zápasu v pásmu soupeře.
44:00
Poslední minuta, znojemští se snaží získat balonek, marně.
43:35
Málek tvrdou střelou od levého mantinelu, Tomšík opět v pozoru!
43:10
Gullivers po delší době na balonku šetří cenné vteřinky.
41:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #53 Damian Jelínek (3:4).
41:50
Vavřina krásnou střelou ze středu posílá balonek k bližší tyči a máme tu drama dámy a pánové!
41:00
Znojmo bez brankáře!
40:40
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
40:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #69 Lukáš Konrád (2:4).
40:40
Weinstein střelou mezi betony propálil brankáře znojemských a zvyšuje na 4:2.
39:45
Gut hledal citronem před branku brněnského útočníka, ten ale sám na středu promáchl.
39:20
Brno se nyní nikam nežene a kombinuje s balonkem na vlastní polovině. Znojmo tak trpělivě čeká na protiútok.
37:45
Málek v posledních minutách velmi aktivní, je ho plné hřiště.
36:58
Kylián moc pěkně obstřelil blok z levého mantinelu, Tomšík ale pozorný a Gullivers v celém zápase opravdu drží.
36:30
První lajna Znojma utahuje Gullivers v jejich pásmu, poté Marušík minul odkrytou branku.
36:00
Málek uloupil na středu Gutovi šperhákem balonek z čepele, rozhodčí ale viděli faul.
35:01
Po pauze nyní orazítkoval břevno znojemských střelou z levého mantinelu Kovář.

34:49
Jendy Urych nyní zaskakuje v uklízecí četě a vytírá provizorním hadrem brankoviště Tomšíka. Skvělá práce!
33:30
Gullivers nyní kontrolují hru a zkušeně přehrávají aktivní znojemská křídla.
32:30
Marušík si nevylepšil v brejku střelecký úhel a svoji střelu proto posílá od mantinelu do boční sítě Tomšíkovo svatyně.
31:00
Gut nyní proháčkoval obranu Znojma, kde byl zastaven sekerkou přes kotníky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:4
30:00
29:30
Nepříjemnou pumelenici z hole Mareše zlikvidoval Tomšík, s dorážkou před brankou už mu brněnská obrana pomohla.
28:10
Kovář krásně vybojoval míček z rohu a připravil Čuhelovi krásnou pozici na středu, ten se z první nemýlí a posílá Brno do vedení.
28:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 František Čuhel, asistoval #88 Filip Kovář (2:3).
27:45
Kovář se právě ocitl sám na středu, balonek mu ale sklouzl z čepele.
27:00
Znojemští nyní přidávají pod kotel a ze hry mají aktuálně více.
26:15
Gullivers vytahují svuj pressing, ale Janeček si po vzoru Radima Křenka zkušeně situaci odcouval a nedostal se pod tlak.
25:30
Vavřina nyní ve velké příležitosti míjí růžek Tomšíkovo branky.
24:45
Znojemští hrají už dobrou minutu s balonkem na čepeli, Gullivers se marně snaží balonek získat.
23:59
Málek podstoubil při svém oslabení útočný výpad, kde byl srolovaný k mantinelu.
22:59
Vyloučen hráč #75 Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
22:59
Vavřina závorou na kriminál posílá znojemské do oslabení.
22:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #12 Radim Dočekal (2:2).
22:38
Kylián získal balon na středu hřiště a utaženou střelou na zadní tyč vyrovnává!
22:15
Znojemské protiútoky jsou efektní, bohužel ne efektivní.
21:15
Střelu Kyliána likviduje Tomšík lepidlem na rukavici.
19:10
Neuvěřitelnou parádu právě předvedl Vavřina prohazovačkou mezi nohama a připravil situaci do prázdné branky, bohužel pro Znojmo spoluhráč minul.
17:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #27 Jakub Polcar (1:2).
17:39
Neskutečná kombinace po ose Polcar - Weinstein končí brankou.
15:01
Úvodní buly s přehledem vyhrál znojemský Málek.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:7
15:00
12:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #75 Martin Vavřina (1:1).
12:38
Znojemští se dočkali a dokázali vsítit golaso.
08:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #62 Vojtěch Gut (0:1).