2:1
1:2
- : -

Florbal Vsetín - Fbc Šternberk 5:3
2. Ondřej Malý, 7. Marek Polách, 21. Tomáš Březík, 26. Jakub Húšť, 42. Tomáš Březík - 27. Jakub Horák, 51. Jan Procházka, 56. Adam Kupka; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Jakub Tománek 16 - Martin Krejčí 16; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:2;
Komentář domácích Kvapil Michal (Asistent trenéra):
Dnes jsme konečně hráli ostrý zápas. Povedli se nám vstupy do třetin.
musíme se, ale více zaměřit na vlastní zbytečné ztraty a zlepšit obranu.
Děkuji soupeři a divákum.
Komentář hostů Večerka Jan (Trenér):
Pro nás premiéra v divizi a trošku jiný level florbalu. Domácí v prvních 2 třetinách florbalovější a sehranější než my, zaslouženě šli do vedení. Nám se podařilo ve třetí třetině zápas aspoň zdramatizovat. Ale bylo to málo, jedna vyhraná třetina zápas nevyhrává. Pokud chceme bodovat, musíme být příště lepší. Gratuluji Vsetínu k výhře a děkuji rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
57:27
Timeout Fbc Šternberk
55:21
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka z trestného střílení (5:3).
55:05
Vyloučen hráč #4 Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za špatné střídání.
52:00
Po náročném souboji se Šternberku podařilo dát gol.

50:55
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka, asistoval #99 Jakub Jurkulák (5:2).
50:03
Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
41:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #10 Robin Macek (5:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
39:23
Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:21
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #11 Jan Procházka (4:1).
25:29
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #8 Jiří Vaculík (4:0).
20:33
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
06:01
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Marek Polách, asistoval #13 Ivan Zajíc (2:0).
01:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #75 Ondřej Malý, asistoval #13 Ivan Zajíc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Šternberk:
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: hráči v poli: Tomáš Březík, Jakub Húšť, Jiří Vaculík, Robin Macek, Michal Žůrek