1:0
2:1
0:1

FBC ORCA KRNOV - Florbal Vsetín 3:4p
31. Jaromír Filip, 52. František Šuly, 56. Jaromír Filip - 6. Ivan Zajíc, 18. Tomáš Březík, 46. Robin Macek, 61. Tomáš Březík; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Václav Hradil 37 - Jakub Tománek 33; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:1, 0:1;
Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí):
Za první třetinu se musíme divákům omluvit, to byl chlív. Dva vlastní góly, motivace horší jak na trénink.
V druhé třetině zlepšení, od půlky třetí třetiny jsme začli trošku více napadat, nebo jsme se o to aspoń snažili, z toho pramenilo pár chyb v obraně Vsetína, ale nedokázali jsme proměnit více šancí.
Nelze se pak spoléhat na nějaký zázrak. To dnes rozhodlo.
Děkuji soupeřům za zápas
Komentář hostů Seevald Patrik (Vedoucí):
Docela poklidný páteční zápas ve kterém jsme pouze vlastními chybami ztratili jeden bod, jinak si myslím, že až na tragickou druhou třetinu jsme zahráli obstojně. Začíná se projevovat zvýšená kvalita treninku. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání. Zdravíme domů trenéry. Teď už příprava na derby.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
60:24
60:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #24 Patrik Seevald (3:4).
60:24
Seevald z rohu poslal dlouhý balón na Březíka, který rychlou střelou rozhoduje tohle utkání.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:9
60:00
59:40
Na obou stranách to vypadalo, že se rozhodne, nakonec to vypadá, že po týdnu opět uvidíme prodloužení.
58:31
Timeout FBC ORCA KRNOV
58:07
Fňukal poslal Knebla k zemi a kluci v stavitelé mantinelů mají plné ruce práce.
55:57
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (3:3).
55:57
Filip podobně jako v při svém prvním gólu a máme srovnáno.
55:30
Na hřišti se začíná přiostřovat, zatím však jen mezi zelenými hráči.
54:50
Knebl teď šťoural do Hradila, míček však nevyšťoural.
53:57
Janáč teď vypadl ven z hřiště. Hlasatelka Evka v pohotovosti.
52:19
Vaculík bez porblémů zblokoval slabší pokus Hlušíčka.
51:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly bez asistence (2:3).
51:36
Šuly skvělým napadáním vybojoval míček a v situaci 1v1 překonává Tománka.
50:33
Janáč fotbalově poslal míček z nebezpečí malého brankoviště.
48:42
Šuly teď chtěl být za hrdinu a rozhodl se vystřelit. Na druhé straně však stál úplně volný Filip, nahrávka by byla lepším řešením.
45:40
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #13 Ivan Zajíc (1:3).
45:40
Macek propálil vše a Hradil tahá horký bálon ze sítě.
45:07
Vichtora si jako památku z Krnova odnese razítko Filipa na svém lýtku.
43:50
Tománek další skvělý zákrok.
41:00
Čevela uklízel do okryté branky, domácí tým už se radoval, divácí šílí a Tománek vytahuje míček zpod svých zad :O
40:01
I tohle úvodní buly patří domácím a předevšim Filipovi.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:12
40:00
39:50
Vichtora po vzoru svého kolegy také využil nabídku k pozdravu a skrz tento online zdraví svou přítelkyni Johanku. Také zdravíme :)
38:53
Vyloučen hráč #4 Filip Vichtora družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování florbalky.
38:53
Vichtora zatáhl za ruční brzdu a jde si posedět za námi.
38:00
Na hřišti nuda, ale blíží se přestávka, a to znamená jediné - bude vyhlášení přestávkové soutěže o dárkovou tašku od obchodu Obilka.
35:45
Hlušíček teď se svou čekal, ale své čekání přehnal.
33:30
Další pohledná kombinace domácích končí střelou Chylíka. Škoda, Šuly mohl uklízet do odkryté brány.
32:50
Skvělou kombinaci domácích nyní zastavil až Tománek.
31:50
Chylík svým pádem vytřel flek před stolkem pořadatelů. Díky Dalis.
31:08
Tyč teď zachránila domácí tým.
30:02
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #77 František Šuly (1:2).
30:02
Jarda Filip nechytatelnou střelou vedle hlavy Tománka snižuje.
28:00
Zajíc nelení a skrz online zápis zdraví svou přítelkyni Míšu. Miško taky zdravíme :)
27:48
Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
27:48
Zajíc teď poslal Fňukala k zemi a jde si k nám odesedět první trest utkání.
27:22
Březík teď vystřelil zpoza domácí brány, paradoxně to byla největší akce třetiny.
26:00
Baránek to teď vzal na sebe, jeho střela nenadělala hostujícímu gólmanovi větší problémy.
24:32
Šuly teď ani třetím pokusem nepřekonal Tománka.
23:14
Hostující první lajna teď zamotala hlavy domácím.
22:22
Druhá třetina zatím v rytmu vyčkávací taktiky na obou stranách.
20:01
Jarda Filip drží úspěšnost úvodních buly na straně domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:19
20:00
20:00
O přestávkový program se svou střelbou postarali kluci z mladších žáků. Snad jim to bude podobně střílet na víkendových turnajích.
19:23
Žůrek vytáhl z rukávu další parádní nahrávky, Knebl jeho nabídku s díky odmítl.
17:38
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #10 Robin Macek (0:2).
17:38
Nešťastný gól po několika tečích končí až za zády Hradila.
17:17
Čevela poslal dlouhý pass na Hlušíčka, ten také nedokázal zpracovat. Dneska to domácím nějak odskakuje.
15:08
Chylík nedokázal zpracovat neposedný míček.
12:10
Jarda Filip nyní obětavým zákrokem do choulostivých míst zablokoval střelu Malého. A s bolestivou grimasou v obličeji odbíhá na střídačku.
10:25
Secvičená rozherávka hostů pěkná na pohled, ale gól z toho nebyl.
09:12
Filda Svoboda opouští roh a vyráží na střídačku za svým týmem. Snad ho uvidíme i na hřišti.
07:55
Březík se ocitl úplně sám u pravé tyče Hradilovy brány, ten tygřím skokem a dávkou štěstí chytá.
05:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #16 Tomáš Březík (0:1).
05:51
Březík naslepo do malého brankoviště, kde stál Zajíc a ten neměl těžký úkol. Jen počkej Zajíci.
04:32
Ojejeje, Svoboda leží v rohu a jeho koleno nevypadá dobře. Zdravotnice Natka beží do akce.
04:30
Filip přečetl rozehrávku hostujícího týmu, vyslal do útoku Svobodu, který nedokázal míčet usměrnit do brány.
03:00
Húšť vyslal ze své hole tvrdou střelu. Ještěže zájmový kroužek horolezců Avatar odložil svůj dnešní trénink, to by mohlo bolet.
02:00
Tománek sebevědomně přečetl únik Šulyho a drží svůj tým.
01:10
Žůrek zamířil do Hradilova brankoviště, zelený blok úspěšnější.
00:05
První ostrá střela zápasu zamířila do obličeje Svobody.
00:01
Důrazný úvodní hvizd utkání - buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Tomáš Novák, Patrik Seevald, Tomáš Březík, Ondřej Malý, Ivan Zajíc
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Štěpán Čevela, Ondřej Janáč, Dominik Fňukal, Filip Svoboda, Jaromír Filip
00:00
Dobrý podvečer z krnovské haly. Vítám Vás u online zápisu z dohrávky 2. kola mezi domácí Orcou a hostujícím týmem ze Vsetína. Přeji příjemnou zábavu.