4:0
5:1
- : -

FBC Intevo Třinec - FBK Spartak Hluk 13:3
11. Jan Fiedor, 12. Jan Janáč, 18. Jan Kyselý, 19. Šimon Czernek, 21. Jiří Martynek, 28. Dominik Kupczak, 30. Jan Janáč, 30. Šimon Czernek, 47. Jan Janáč, 52. Jan Janáč, 56. Adam Szkandera, 59. Jan Mieszek, 60. Jan Kyselý - 2. Ondřej Frank, 12. Jakub Juračka, 49. Jiří Šubík; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 6:6 + Martin Krchňáček OS + Jakub Juračka TDKU + 4; využití: 4:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Jan Piško 16 - Ctibor Tichopádek 12, Aleš Padalík 16; po třetinách: 4:2, 4:0, 5:1;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Takhle jednoznačnou výhru za 3 body samozřejmě bereme, ale zápas nenabídl moc kvalitní florbal. Do poloviny zápasu kdy se ještě hrálo o body se na to dalo koukat, ale od druhé poloviny, kdy jsme si vytvořili náskok, se z toho postupně stávala tak trochu fraška. Těší nás velké množství gólů ale stále máme dost věcí, na který musíme pracovat do dalších zápasů. Díky moc fanouškům, že zůstali až do konce, vážíme si opět krásné návštěvy která dorazila. Přeji šťastnou cestu domů soupeři a našim klukům děkuji za další výhru.
Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér):
Opět velmi kombinovaná sestava, specifický povrch a tvrdá realita uktání v divizi. Utkání o soubojích a nasazení, k tomu zcela jiný metr. Přesto všechno jsme si zápas prohráli sami v hlavách naší nedisciplinovaností. Gratuluji soupeři a přeji hodně štěstí do sezóny. Z Třince se budou vozit body těžce.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
59:59
Počet diváků 142.
59:41
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #17 Filip Turoň (13:3).
58:05
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #23 Michal Martynek (12:3).
55:13
Adam Szkandera dává svůj první gól v mužské kategorii.
55:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #16 Šimon Czernek (11:3).
52:35
Na co čekáš, tak na co čekáš!
51:38
Dnešní utkání sleduje krásných 142 diváků. Děkujeme.
51:20
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #56 Adam Szkandera (10:3).
48:56
Vyloučen hráč #3 David Lisztwan družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za zdržování hry.
48:07
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Jiří Šubík, asistoval #51 Ondřej Frank (9:3).
47:40
Dnešní hra se v posledních dvou třetinách odehrává především na trestných lavicích
46:59
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
46:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #22 Dominik Kupczak (9:2).
42:12
Vyloučen hráč #19 Jakub Juračka družstva FBK Spartak Hluk do konce utkání.
42:12
Vyloučen hráč #19 Jakub Juračka družstva FBK Spartak Hluk na 2+2 minuty za hrubost.
42:12
Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
40:50
Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:7
40:00
39:05
Hráč hostů č. 51 po faulu Michala Martynka dostal příležitost zahrát si trestné střílení, které však skvěle vychytal brankář Honza Piško.
39:04
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #51 Ondřej Frank.
36:45
Ze hry teď mají více hráči třineckého týmu, kteří zatím pouze ostřelují okolí soupeřovy brány.
34:43
Zdravime Martyna k večernímu pivku a kontrole online komentáře k utkání, které momentálně sleduje 142 úžasných diváků.
32:36
Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:00
Máme za sebou divokou chvilku, kdy se po gólu domácích rozhodčím doslova rozječela píšťalka a padal jeden trest za druhým, dokonce byl hráči Hluku udělěn i osobní trest. What a crazy period.
29:53
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (8:2).
29:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (7:2).
29:23
Střídání brankáře. Nový brankář #50 Aleš Padalík družstva FBK Spartak Hluk
29:23
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
29:13
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
29:13
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest.
29:08
Vyloučen hráč #96 Jiří Šubík družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
28:15
Po brance domácích se nám více na míčku drží hráči Hluku, kteří si vytváří slušné šance.
27:49
Třinečtí vstřelili již svůj 6. gól v zápase, který navíc padl v početní výhodě po faulu hráče týmu hostí.
27:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #11 Jiří Martynek (6:2).
25:47
Třinečtí zatím v přesilové hře kombinují a dobývají soupeřovu bránu, zatím ale narážejí pouze na skvěle bránící hráče Hluku.
24:18
Třinec hraje svou další přesilovou hru.
24:17
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
23:15
Piško tygřím skokem zabránil gólu.
20:24
Třinec nedlouho po začátku třetiny využívá svou přesilovou hru.
20:23
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #15 Tomáš Janovský (5:2).
20:01
Spartak Hluk nebyl včas nastoupen na buly a od rozhodčích tímto nafasovali dvouminutový trest.
20:00
Vyloučen hráč #98 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:7
20:00
18:36
Czernek po krosové nahrávce Turoně z první propálil vše co mu stálo v cestě a dává svůj první gól letošní sezony.
18:35
17:31
Honza Kyselý rychle obíhá branku a daří se mu protlačit míček okolo tyče až za brankáře. Stav zápasu 3:2
17:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #22 Dominik Kupczak (3:2).
13:55
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
13:55
Tomiczek fauluje. Stav hráčů na hřišti se nám srovná na nějakou dobu srovná.
13:01
Při standartní situaci Třince na jeho útočné polovině, se Czernek pokusil o střelu, tomu to však sjelo a míčku se ujal Turoň, který poslal krásnou střelu, ale pouze opět do gólmana Hluku.
12:11
Vyloučen hráč #19 Jakub Juračka družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
11:36
Janáč po nahrávce Martynka posílá střelu z poloviny hřiště na brankáře a ta propadá až do brány soupeře. Hra vyrovnána 2:2.
11:35
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #23 Michal Martynek (2:2).
11:21
Hluk po přečíslení 3 na 1 zvyšují skóre zápasu na 2:1.
11:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #19 Jakub Juračka, asistoval #51 Ondřej Frank (1:2).
10:23
Honza Fiedor po výborné nahrávce od Tomiczka vymetl Hluku z rohu všechny pavučiny.
10:22
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (1:1).
10:09
Hráč Hluku s číslem 83 v bolestivých grimasech na zemi. Hra opět zastavena.
09:20
Czernek ukázal krásné sólo po levé straně se zakončením na brankáře. Trefuje však pouze střed jeho hrudě.
07:50
Problémy s časomírou zastavují zápas
06:58
Třinec se tlačí do obranné poloviny soupeře, ale moc šancí se mu vytvořit zatím nedaří.
05:55
Szkandera míjí balón a je ho opět slyšet na celou halu.
04:39
Martynek mířil na bližší tyč, brankář Hluku zákrokem se svou hlavou zabránil gólu.
03:38
Do velké šance se dostali také domácí hráči, když śe Martynek po skvělé nahrávce oskytl sám před hostujícím brankářem, ovšem nedokázal této nebezpečné situace využít.
01:53
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #51 Ondřej Frank bez asistence (0:1).
01:53
O první gól zápasu se postaral hráč hostů, který uspěl v nevýhodné situaci jeden proti třem a krásně vymetl domácí roh.
00:50
První velkou šanci měl, také Spartak Hluk, avšak Piško se dobře natáhl.
00:15
První prověření brankáře Hluku od Jirky Martynka. Brankář však reaguje pohotově.
00:01
Úvodní buly pro Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Ondřej Hubáček, Jakub Juračka, Jiří Šubík, Filip Konstant, Ondřej Frank
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Janovský, Ondřej Drong, Filip Turoň, Jiří Martynek, Michal Badura