2:3
0:4
- : -

Sokol Benátky n/J - Orka Čelákovice B 3:7
6. Matěj Zeman, 13. Matěj Zeman, 16. Milan Drábek - 16. Dominik Dítě, 22. Ivan Tomášek, 23. Ivan František Kuchař, 29. Ivan František Kuchař, 30. Vojtěch Rubeš, 33. Vojtěch Nehasil, 33. Adam Kavalier; rozhodčí: Filip Novák - Karel Kotyza; vyloučení: 4 + Martin Kredba 4:1; využití: 0:3; diváků: 10; zásahy brankářů: Štěpán Šutek -7 - Jakub Vitoušek -3; po třetinách: 1:0, 2:3, 0:4;
36:00
35:59
Hořký konec pro hráče Benátek, důsledkem sliných emocí a zbytečných faulů podlehli soupeřům. Takovýto zvrat diváci na tribuně jistě nečekali.
35:42
Hráč ORKY č. 31 není schopen trefit zařízení.
33:13
Tak toto je ze strany Benátek fiasko. Ze skóre  3:0 je rázem 3:7, a to především důsledkem zbytečných faulů.
32:47
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #37 Vojtěch Rubeš (3:7).
32:02
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #77 Vojtěch Nehasil, asistoval #37 Vojtěch Rubeš (3:6).
32:02
Tak toto byla otočka o 180 stupňů. ORKA zvyšuje vedení na 6:3 a Benátky jim nestačí.
30:18
Na hřišti se málem objevil exitus. Hráč číslo 22 týmu Benátky po nárazu s protihráčem zůstal bezvládně ležet na hrací ploše. Po chvíli však po vlastních odchází na střídačku.
29:07
Benátky se nechávají unést emocemi a ORKA toho využívá, podaří se Benátkám dvojgólové vedení stáhnout?
29:06
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #37 Vojtěch Rubeš, asistoval #77 Vojtěch Nehasil (3:5).
28:41
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař bez asistence (3:4).
28:41
Konečně byl někdo z ORKY schopný trefit bránu a ORKA se poprvé v zápase dostává do vedení.
27:14
ORKA má zdánlivě převahu, avšak koncovka stále pokulhává. Podaří se jim otočit zápas?
24:00
24:00
23:59
VSKUTKU VYHROCENÝ A DRAMATICKÝ ZÁPAS!!!
23:01
Vyloučen hráč #13 Štěpán Roubek družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání.
22:00
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař, asistoval #21 Kryštof Kopecký (3:3).
22:00
Nezaměnili si dnes Benátky florbal za karate? Již dalš dvojka byla záhy potrestána orkou a stav se dorovnává na 3:3!
21:36
Vyloučen hráč #8 Ondřej Navrátil družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
21:06
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek, asistoval #44 Dominik Dítě (3:2).
21:06
Hrubá hra ze strany Benátek pokračuje, a byla ORKOU záhy potrestána!
20:48
Vyloučen hráč #46 Milan Drábek družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
19:52
Ačkoliv se černobílým daří držet balon v útočném pásmu, jejich koncovka pokulhává a stav zůstává 3:1.
15:55
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #44 Dominik Dítě, asistoval #79 Matěj Bača (3:1).
15:55
ORKA konečně využila přesilovky a pomalu se vrací zpět do hry.
15:50
Vyloučen hráč #22 Martin Kredba družstva Sokol Benátky n/J na 2+2 minuty za hrubost.
15:31
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #46 Milan Drábek, asistoval #8 Ondřej Navrátil (3:0).
12:28
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #17 Matěj Zeman, asistoval #46 Milan Drábek (2:0).
12:00
12:00
09:56
Vyloučen hráč #15 Štěpán Vydra družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
09:56
Ze strany Benátek je to dnes SEKEC MAZEC!
05:17
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #17 Matěj Zeman, asistoval #22 Martin Kredba (1:0).
03:37
Vyloučen hráč #21 Štěpán Winterling družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka Čelákovice B: brankář: Jakub Vitoušek; hráči v poli: Štěpán Roubek, Dominik Dítě, Matěj Bača, Vojtěch Rubeš, Vojtěch Nehasil