2:3
1:0
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - Panthers Praha D 3:4pn
20. Ondřej Daniš, 26. Tomáš Pilař, 41. Miloš Poživil - 19. Marco Lombino, 19. Jáchym Šetelík, 29. Václav Semrád, N Marco Lombino; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 2 + Miroslav Repčík OS:5; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Křivánek ? - Martin Hruška ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #13 Miloš Poživil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #9 Matěj Dopita , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #28 Ondřej Daniš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha D hráč #60 Marco Lombino a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #29 Tomáš Pilař , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 9:4
45:00
40:43
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil z trestného střílení (3:3).
34:27
Vyloučen hráč #8 Dalibor Baručák družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
32:27
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:11
30:00
28:10
Vlastní branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #2 Václav Semrád (2:3).
25:22
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #97 Štěpán Feist (2:2).
25:22
Vyloučen hráč #13 Jan Sysel družstva Panthers Praha D na 2 minuty za hrubost.
24:23
Vyloučen hráč #13 Jan Sysel družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
19:43
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #28 Ondřej Daniš, asistoval #79 Daniel Bora (1:2).
18:50
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #70 Jáchym Šetelík, asistoval #15 Matyáš Kandravý (0:2).
18:22
Branku družstva Panthers Praha D vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #13 Jan Sysel (0:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:6
15:00
14:39
Vyloučen hráč #79 Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za špatné střídání.
14:39
Vyloučen hráč #69 Miroslav Repčík družstva FT Sokol Praha-Břevnov - osobní trest.
07:59
Vyloučen hráč #25 Michal Ladra družstva Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
07:59
Vyloučen hráč #17 Tomáš Vanča družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra rukou.