4:3
2:4
- : -

Tatran Střešovice C - SK DESPERADOS 9:10pn
3. Filip Hruška, 3. David Hruška, 6. Marek Benda, 13. Pavel Brautferger, 17. Jiří Friesz, 22. Štěpán Zavoral, 23. Marek Benda, 25. Christopher Nojovič, 29. Vítek Pištěk - 3. Miroslav Medal, 5. Ondřej Svoboda, 13. Miroslav Medal, 14. Miroslav Medal, 20. Miroslav Medal, 28. Jakub Květoň, 28. Miroslav Medal, 35. Filip Pacan, 36. Jiří Jakoubek, N Filip Pacan; rozhodčí: Vojtěch Kos - Filip Novák; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Paluska ? - Vladimír Čížek ?; po třetinách: 3:2, 4:3, 2:4;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #19 Filip Pacan a vstřelil rozhodující gól (9:10).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #64 Albert Cibulka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #61 Jiří Jakoubek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #25 Vítek Pištěk a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #16 Miroslav Medal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #27 Štěpán Zavoral , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #17 Jakub Květoň a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #64 Albert Cibulka a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:39
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #61 Jiří Jakoubek, asistoval #66 Rudolf Javořík (9:9).
34:53
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #19 Filip Pacan, asistoval #61 Jiří Jakoubek (9:8).
31:40
Vyloučen hráč #66 Rudolf Javořík družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nesportovní chování.
28:37
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #25 Vítek Pištěk, asistoval #64 Albert Cibulka (9:7).
27:57
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #44 Jakub Mudra (8:7).
27:30
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #17 Jakub Květoň, asistoval #19 Filip Pacan (8:6).
24:45
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #10 Christopher Nojovič, asistoval #27 Štěpán Zavoral (8:5).
24:00
24:00
22:51
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #13 Marek Benda, asistoval #98 Pavel Brautferger (7:5).
21:36
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #27 Štěpán Zavoral, asistoval #10 Christopher Nojovič (6:5).
19:50
16:08
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #68 Jiří Friesz z trestného střílení (5:4).
13:54
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #15 Ondřej Svoboda (4:4).
12:58
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #98 Pavel Brautferger, asistoval #68 Jiří Friesz (4:3).
12:28
12:00
12:00
08:55
Vyloučen hráč #18 Radek Skalička družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání.
07:54
Vyloučen hráč #13 Marek Benda družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za vysoká florbalka.
05:47
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #13 Marek Benda, asistoval #25 Vítek Pištěk (3:2).
04:48
Vyloučen hráč #77 Martin Feix družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za opakované přestupky.
04:25
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #15 Ondřej Svoboda, asistoval #44 Jakub Mudra (2:2).
03:39
Vyloučen hráč #17 Jakub Květoň družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:47
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #66 Rudolf Javořík (2:1).
02:36
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #16 David Hruška, asistoval #64 Albert Cibulka (2:0).
02:15
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #57 Filip Hruška, asistoval #98 Pavel Brautferger (1:0).