1:0
0:0
- : -

FBC Mobydick Praha - Tatran Střešovice C 2:1pn
21. Martin Bosák, N Josef Kostelecký - 12. Štěpán Zavoral; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Virba -1 - Ondřej Paluska ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #12 Tomáš Štumf a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #57 Filip Hruška , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #71 Josef Kostelecký a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #64 Albert Cibulka , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:24
Vyloučen hráč #15 Jan Jiráň družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání.
35:24
Vyloučen hráč #98 Pavel Brautferger družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
34:34
Timeout Tatran Střešovice C
24:00
24:00
20:57
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #23 Martin Bosák, asistoval #96 Rudolf Rubáš (1:1).
18:15
Vyloučen hráč #10 Christopher Nojovič družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:15
Vyloučen hráč #10 Christopher Nojovič družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
11:26
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #27 Štěpán Zavoral bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Kos a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice C:
00:00
Line-up domácích FBC Mobydick Praha: brankář: Tomáš Virba; hráči v poli: René Grivalský, Jan Jiráň, Petr Zahradník, Josef Kostelecký, Martin Bosák