0:1
3:1
- : -

Florbal Kladno - Florbal TJ Kobylisy D 8:3
2. Václav Linhart, 3. Jakub Prošek, 8. Matěj Vencl, 8. Václav Linhart, 11. Tomáš Ureš, 29. Tomáš Ureš, 31. Jakub Prošek, 33. Tobiáš Chromý - 12. Lukáš Procházka, 21. Daniel Havlíček, 25. Viktor Parma; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Kuliha -3 - Marek Paleček ?; po třetinách: 5:1, 0:1, 3:1;
32:25
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #88 Matěj Vencl (8:3).
30:17
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #7 Václav Linhart (7:3).
28:18
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #16 Filip Molhanec (6:3).
24:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #32 Viktor Parma, asistoval #68 Tomáš Klouda (5:3).
24:00
24:00
20:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #68 Tomáš Klouda (5:2).
12:00
12:00
11:53
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání.
11:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #98 Lukáš Procházka, asistoval #6 Ondřej Kunc (5:1).
10:42
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #17 Tomáš Sochor (5:0).
07:53
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #26 Jakub Prošek (4:0).
07:13
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #26 Jakub Prošek (3:0).
02:46
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek bez asistence (2:0).
01:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy D:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: David Kuliha; hráči v poli: Jakub Prošek, Adam Brynda, Tobiáš Chromý, Milan Všetečka, Václav Linhart