3:0
1:4
- : -

Blue Horses Stochov - FbC Red Dragons Hořovice 7:5
7. Stanislav Prokop, 10. Stanislav Prokop, 14. Jiří Polívka, 22. Stanislav Prokop, 23. Jaroslav Macík, 30. Jakub Drexler, 45. Stanislav Prokop - 7. Lukáš Routa, 31. Lukáš Fišer, 37. Vojtěch Plecitý, 37. Marek Sluka, 39. Karel Horký; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek -5 - Petr Andrlík ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:4;
45:00
44:49
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #67 Pavel Pulec (7:5).
38:02
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký, asistoval #14 Jiří Lizec (6:5).
36:56
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #63 Marek Sluka, asistoval #64 Karel Horký (6:4).
36:21
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #50 Vojtěch Plecitý, asistoval #66 Lukáš Fišer (6:3).
30:47
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #50 Vojtěch Plecitý (6:2).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #26 Jakub Drexler, asistoval #20 Stanislav Prokop (6:1).
25:17
Vyloučen hráč #26 Jakub Drexler družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
22:32
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #22 Jaroslav Macík, asistoval #26 Jakub Drexler (5:1).
21:41
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #48 František Štiller (4:1).
15:00
15:00
13:25
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #25 Zdeněk Husák (3:1).
09:22
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #26 Jakub Drexler (2:1).
08:57
Vyloučen hráč #64 Karel Horký družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
06:50
06:12
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #66 Lukáš Fišer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Line-up domácích Blue Horses Stochov: brankář: Lukáš Zbránek; hráči v poli: Tomáš Husarik, Jan Mikolášek, Jakub Drexler, Jaroslav Macík, Stanislav Prokop