2:2
0:3
- : -

FBC Merkur Praha - Orka Čelákovice C 2:8
13. Michal Stome, 24. Tomáš Votrubec - 4. Jakub Jareš, 8. Martin Mikšovský, 11. Adam Stehlík, 20. Jakub Kvasnička, 21. Martin Mikšovský, 27. Milan Soukup, 32. Martin Šťastný, 34. Adam Stehlík; rozhodčí: Michal Obertan - David Podařil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Martin Bača ? - Vojtěch Nockin ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:3;
36:00
33:04
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #10 Adam Stehlík, asistoval #56 Martin Patocs (2:8).
31:20
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #8 Martin Šťastný, asistoval #7 Ondřej Válek (2:7).
26:46
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #55 Milan Soukup, asistoval #22 Martin Mikšovský (2:6).
24:00
24:00
23:39
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #19 Tomáš Votrubec, asistoval #91 Miroslav Dobš (2:5).
20:09
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #5 Jakub Houdek (1:5).
19:43
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #2 Jakub Kvasnička, asistoval #56 Martin Patocs (1:4).
12:54
Do druhé části vstoupil Merkur nejlepším možným způsobem a střílí svou první branku utkání.
12:49
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #4 Michal Stome, asistoval #12 Pavel Klemera (1:3).
12:00
12:00
Zatím vidíme utkání, které je jasně v režii hostů.
12:00
10:51
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #10 Adam Stehlík, asistoval #7 Ondřej Válek (0:3).
10:51
Orka odskakuje na rozdíl tří branek.
09:32
Sledujeme utkání kde má Orka jasně navrch.
07:29
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #17 Adam Houdek (0:2).
06:28
Vyloučen hráč #5 Stanislav Heřman družstva FBC Merkur Praha na 2 minuty za sekání.
03:38
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #55 Milan Soukup (0:1).