2:0
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha B - Horní Počernice Orka 7:1
2. Filip Kortánek, 8. Filip Kortánek, 10. Oliver Pavlík, 19. Adam Kopecký, 21. Matyáš Kopecký, 33. Ondřej Rathouský, 44. Vít Ulman - 34. Jan Horák; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Dragoun; vyloučení: 4:6; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Samuel Stündl 13 - Petr Šotola 19; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:4
45:00
43:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #34 Vít Ulman, asistoval #8 Václav Brejcha (7:1).
40:31
Vyloučen hráč #63 Jan Horák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
38:30
Vyloučen hráč #1 Samuel Stündl družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hra na zemi.
33:01
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #63 Jan Horák, asistoval #94 Petr Šotola (6:1).
32:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #78 Ondřej Rathouský, asistoval #81 Oliver Pavlík (6:0).
31:40
Vyloučen hráč #25 Matyáš Rubeš družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:4
30:00
29:25
Vyloučen hráč #60 Matyáš Libánský družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
22:16
Vyloučen hráč #56 Vojtěch Rubeš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
20:56
Trestné střílení družstva Horní Počernice Orka neproměnil #56 Vojtěch Rubeš.
20:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #23 Filip Kortánek (5:0).
18:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #81 Oliver Pavlík (4:0).
16:57
Vyloučen hráč #42 Matyáš Kopecký družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:6
15:00
12:40
Vyloučen hráč #97 Matyáš Veber družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
10:59
Vyloučen hráč #75 Jakub Štuj družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:59
Vyloučen hráč #61 Lukáš Podávka družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
09:47
Vyloučen hráč #56 Vojtěch Rubeš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #81 Oliver Pavlík, asistoval #25 Matyáš Rubeš (3:0).
07:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #80 Tomáš Plicka (2:0).
01:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů Horní Počernice Orka: brankář: Petr Šotola; hráči v poli: Šimon Mestek, Matěj Březina, Marek Krejčiřík, Matyáš Veber, Václav Třešňák