2:1
1:2
- : -

Horní Počernice Orka - FBC Draci Říčany 5:3
4. Šimon Mestek, 13. Šimon Mestek, 19. Vojtěch Rubeš, 25. Matyáš Libánský, 36. Václav Třešňák - 21. Filip Borl, 32. Štěpán Schneider, 37. Jiří Čížek; rozhodčí: Jakub Dragoun - Jan Paleček; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jiří Rejman 11 - Štěpán Šrůta 4, Ondřej Kukol 3; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:2;
40:01
Vyloučen hráč #27 Antonín Lávička družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
36:54
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #14 Jiří Čížek, asistoval #33 Marek Svoboda (5:3).
35:58
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #69 Václav Třešňák, asistoval #56 Vojtěch Rubeš (5:2).
34:43
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:00
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #21 Kilián Smetánka (4:2).
24:50
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský, asistoval #97 Matyáš Veber (4:1).
20:06
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #30 Filip Borl, asistoval #33 Marek Svoboda (3:1).
18:35
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #56 Vojtěch Rubeš, asistoval #40 Jakub Vlasák (3:0).
12:38
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #56 Vojtěch Rubeš (2:0).
04:35
Vyloučen hráč #10 Štěpán Schneider družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
03:20
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #69 Václav Třešňák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany:
00:00
Line-up domácích Horní Počernice Orka: brankář: Jiří Rejman; hráči v poli: Šimon Mestek, Vojtěch Rubeš, Václav Třešňák, Matěj Březina, Matyáš Veber