1:1
- : -
BUTCHIS

Prague Tigers - BUTCHIS 8:4
7. Michal Novák, 9. Marek Zendulka, 15. Marek Zendulka, 17. Kryštof Schovánek, 26. Slavomír Trepera, 26. Adam Jánský, 28. Ondřej Novák, 35. Jakub Lamberk - 11. Patrik Vodrážka, 24. Matěj Jiří Marek, 30. Patrik Vodrážka, 38. Alfréd Benko; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Dragoun; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Šimon Hladký 24 - Matěj Žufníček 20; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:8
45:00
41:35
Vyloučen hráč #15 Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
37:30
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #55 Alfréd Benko, asistoval #36 Patrik Vodrážka (8:4).
34:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Jakub Lamberk, asistoval #37 Jakub Flek (8:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:11
30:00
29:44
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #36 Patrik Vodrážka, asistoval #55 Alfréd Benko (7:3).
27:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #20 Ondřej Novák, asistoval #16 Marek Zendulka (7:2).
25:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #42 Matěj Gross (6:2).
25:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (5:2).
23:24
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Matěj Jiří Marek, asistoval #55 Alfréd Benko (4:2).
19:03
Vyloučen hráč #92 Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
16:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #21 Jakub Lamberk (4:1).
15:35
Vyloučen hráč #92 Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:9
15:00
14:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka, asistoval #43 Adam Jánský (3:1).
13:26
Vyloučen hráč #15 Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za zvedání florbalky.
11:52
Vyloučen hráč #22 Štěpán Dušek družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře.
10:05
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #36 Patrik Vodrážka, asistoval #22 Štěpán Dušek (2:1).
08:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka bez asistence (2:0).
06:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #92 Michal Novák, asistoval #21 Jakub Lamberk (1:0).
04:36
Vyloučen hráč #21 Matěj Kratochvíl družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Matěj Žufníček; hráči v poli: Matěj Jiří Marek, Tobiáš Policar, Štěpán Dušek, Patrik Vodrážka, Alfréd Benko