3:1
7:1
- : -

Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 13:3
9. Kateřina Zavadilová, 11. Kateřina Macourková, 15. Niki Kalábová, 18. Klaudie Ryšková, 18. Natali Kalábová, 27. Niki Kalábová, 31. Niki Kalábová, 33. Natali Kalábová, 36. Niki Kalábová, 38. Kateřina Zavadilová, 41. Niki Kalábová, 42. Klaudie Ryšková, 43. Kateřina Macourková - 13. Nikol Wawrzinková, 28. Vendula Ostráková, 37. Markéta Bolková; rozhodčí: Radek Černý - Adam Tietz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lucie Gmuzdková ? - Nicol Dudžáková -6, Elen Herudková ?, Nicol Dudžáková ?, Elen Herudková ?; po třetinách: 3:1, 3:1, 7:1;
45:00
42:51
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
42:50
Timeout Torpedo Havířov
42:50
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #99 Natali Kalábová (13:3).
41:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #5 Klaudie Ryšková, asistoval #99 Natali Kalábová (12:3).
40:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (11:3).
37:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Kateřina Zavadilová, asistoval #99 Natali Kalábová (10:3).
36:30
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #17 Markéta Bolková, asistoval #72 Kateřina Válková (9:3).
36:30
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Elen Herudková družstva FBC Letka Toman Finance Group
35:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #69 Natálie Janečková (9:2).
32:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #23 Natálie Pastorková (8:2).
30:28
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #32 Nicol Dudžáková družstva FBC Letka Toman Finance Group
30:00
30:00
27:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #6 Vendula Ostráková, asistoval #14 Amálie Mikettová (6:2).
26:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #24 Kateřina Zavadilová (6:1).
17:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (5:1).
17:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #5 Klaudie Ryšková bez asistence (4:1).
15:00
15:00
15:00
14:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #5 Klaudie Ryšková (3:1).
13:00
jak pravil trenér domácích, "Trestej to, trestej!", lépe bych momentální herní situaci nepopsal.
12:41
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #69 Nikol Wawrzinková, asistoval #63 Adriana Pavelková (2:1).
11:59
Vyloučen hráč #69 Natálie Janečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
10:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #66 Niki Kalábová (2:0).
10:59
????
08:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Kateřina Zavadilová, asistoval #66 Niki Kalábová (1:0).
08:39
Vyloučen hráč #17 Markéta Bolková družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
04:06
Vyloučen hráč #8 Darina Jandová družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování florbalky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Černý a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Nicol Dudžáková; hráči v poli: Anna Schiedková, Vendula Ostráková, Nikol Wawrzinková, Adriana Pavelková, Darina Jandová