5:1
3:0
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Vipers Most 10:2
12. Marek Sochor, 15. Marek Sochor, 20. Kryštof Loubek, 24. Petr Slánský, 29. Petr Slánský, 30. Marek Sochor, 30. Petr Slánský, 31. Vojtěch Duda, 33. Kryštof Loubek, 35. Kryštof Loubek - 15. Michal Varšáni, 18. Jan Červenka; rozhodčí: Lukáš Mucha - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Zdeněk Váca 22 - Jakub Alfery 15; po třetinách: 2:1, 5:1, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
44:01
Vyloučen hráč #41 Jan Červenka družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za špatné střídání.
34:14
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #85 Petr Slánský (10:2).
32:42
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #91 Richard Mašek (9:2).
30:20
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #77 Vojtěch Duda, asistoval #10 Kryštof Loubek (8:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:6
30:00
29:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #10 Kryštof Loubek (7:2).
29:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #27 Jakub Zvěřina (6:2).
28:49
24:05
Vyloučen hráč #77 Vojtěch Duda družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
23:11
22:35
Vyloučen hráč #32 Michal Varšáni družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
19:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #77 Vojtěch Duda (3:2).
17:23
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #35 Jaroslav König (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:8
15:00
14:52
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #18 Ondřej Pšenička (2:1).
14:29
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #9 Filip Jirásek (1:1).
11:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: David Volf, Jakub Križák, Jan Červenka, Jaroslav König, Michal Varšáni