2:4
2:6
- : -

FbC Barracudas Slaný - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:14
32. Jiří Rafaj, 32. Radek Šťovíček, 44. Radek Šťovíček, 54. Radek Šťovíček - 2. Jan Svoboda, 7. Jiří Krůšek, 14. Ben Kosterich, 17. Jan Otta, 21. Jiří Krůšek, 31. Radovan Vnuk, 34. Radovan Vnuk, 36. Jan Švejda, 41. Radovan Vnuk, 42. Ben Kosterich, 47. Petr Blažej, 55. Tadeáš Doucha, 57. Jakub Záň, 60. Jan Svoboda; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 5 + David Sachr OS + Adam Nolč OS:2; využití: 1:3; diváků: 11; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 17, Vojtěch Hlava 7 - Jakub Záhora 29; po třetinách: 0:4, 2:4, 2:6;
Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér):
Omlouváme se všem divákům a fanouškům, ale bohužel nejsme kapela, abychom pořád vyhrávali :-) vidíme se
Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili dobře a téměř po celou dobu jsme hráli soustředěně. Jsem rád, že jsme nevypouštěli návraty do obrany a souboje na vlastní polovině hřiště. Řada hráčů dnes podala hezký výkon. Velká gratulace brankáři Záhymu, který zažil vítězný návrat do béčka. Děkujeme za utkání a přejeme všem hezký víkend.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
59:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #94 Jiří Krůšek (4:14).
56:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #93 Vojtěch Doucha (4:13).
56:19
Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #47 Jan Otta (4:12).
54:39
Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný - osobní trest.
54:39
Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
53:37
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #97 Alois Burian (4:11).
52:15
Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky.
46:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #47 Jan Otta (3:11).
43:17
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #27 David Mistrík (3:10).
41:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Ben Kosterich, asistoval #47 Jan Otta (2:10).
40:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #93 Vojtěch Doucha (2:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:12
40:00
39:28
Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za zvedání florbalky.
39:28
Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování.
39:28
Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný - osobní trest.
35:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda bez asistence (2:8).
35:04
Střídání brankáře. Nový brankář #36 Vojtěch Hlava družstva FbC Barracudas Slaný
33:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #16 Jan Švejda (2:7).
31:55
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #88 Adam Nolč (2:6).
31:03
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #77 Vojtěch Teslík (1:6).
30:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #52 Jakub Záň (0:6).
24:14
Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za držení.
20:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #94 Jiří Krůšek, asistoval #76 Jan Svoboda (0:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:16
20:00
16:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (0:4).
15:24
Vyloučen hráč #52 Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání.
13:52
06:50
01:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #44 Lukáš Chvátal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Radovan Vnuk, Tadeáš Doucha, Vít Neuman, Jan Švejda, Jakub Záň
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Ondřej Richtr, Alois Burian, Jiří Rafaj, Vojtěch Teslík, David Mistrík