6:1
5:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - SK INTEROBAL PLZEŇ 13:5
1. James Cirelli, 6. Tomáš Miletínský, 16. Tomáš Topinka, 23. Jan Hejl, 24. James Cirelli, 25. Tomáš Topinka, 25. Jan Hofman, 27. Václav Houlík, 32. James Cirelli, 39. Jaromír Fait, 39. Václav Houlík, 44. Štěpán Petrík, 44. Jaromír Fait - 3. Miroslav Mansfeld, 15. Vladislav Babuška, 15. Miroslav Mansfeld, 19. Vladislav Babuška, 45. Miroslav Mansfeld; rozhodčí: Karel Hencl - Hynek Mošna; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Vrba ?, Ludvík Jaroš ? - Filip Brda -13; po třetinách: 2:3, 6:1, 5:1;
45:00
44:20
Branku družstva SK INTEROBAL PLZEŇ vstřelil #22 Miroslav Mansfeld, asistoval #34 Filip Kolář (13:5).
43:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #28 Jaromír Fait bez asistence (13:4).
43:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #87 Štěpán Petrík, asistoval #11 Václav Houlík (12:4).
40:49
Vyloučen hráč #22 Miroslav Mansfeld družstva SK INTEROBAL PLZEŇ na 2 minuty za sekání.
38:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Václav Houlík, asistoval #53 Tomáš Miletínský (11:4).
38:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #28 Jaromír Fait, asistoval #17 Tomáš Topinka (10:4).
31:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #21 James Cirelli, asistoval #11 Václav Houlík (9:4).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč #22 Miroslav Mansfeld družstva SK INTEROBAL PLZEŇ na 2 minuty za hrubost.
26:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #11 Václav Houlík, asistoval #15 Vít Kupecký (8:4).
24:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Jan Hofman, asistoval #39 Jan Hejl (7:4).
24:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #17 Tomáš Topinka, asistoval #53 Tomáš Miletínský (6:4).
23:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #21 James Cirelli, asistoval #18 Patrik Zelenka (5:4).
22:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #39 Jan Hejl, asistoval #17 Tomáš Topinka (4:4).
18:28
Branku družstva SK INTEROBAL PLZEŇ vstřelil #24 Vladislav Babuška bez asistence (3:4).
15:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #17 Tomáš Topinka, asistoval #21 James Cirelli (3:3).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Ludvík Jaroš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B
15:00
15:00
14:24
Branku družstva SK INTEROBAL PLZEŇ vstřelil #22 Miroslav Mansfeld, asistoval #31 Marek Koláček (2:3).
14:00
09:06
Vyloučen hráč #32 Šimon Klech družstva SK INTEROBAL PLZEŇ na 2 minuty za blokování florbalky.
05:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #53 Tomáš Miletínský, asistoval #39 Jan Hejl (2:1).
04:54
Vyloučen hráč #25 Daniel Krivda družstva SK INTEROBAL PLZEŇ na 2 minuty za sekání.
02:16
00:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hencl a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů SK INTEROBAL PLZEŇ: brankář: Filip Brda; hráči v poli: Vladislav Babuška, Filip Kolář, Adam Šebor, Marek Koláček, Šimon Klech