1:1
1:7
- : -

Torpedo Havířov - Bulldogs Brno 2:11
27. Marika Marečková, 36. Andrea Pastušková - 2. Michaela Žáková, 5. Aneta Koláčková, 15. Anna Sigmundová, 23. Tereza Halaštová, 32. Veronika Stuchlíková, 39. Tereza Halaštová, 40. Andrea Plavcová, 41. Karolína Sovadinová, 43. Karolína Sovadinová, 45. Veronika Stuchlíková, 45. Karolína Garguláková; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Veronika Jalcsová 19 - Sabina Dvořáčková 11; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:7;
Komentář domácích Šochman Erik (Asistent trenéra):
Stalo se přesně to, co jsme od zápasu očekávali. Soupeř do nás vletěl a my nenašli způsob, jak je jednoduše přehrát. Od druhé třetiny jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, ovšem naše nemohoucnost řešit efektivně brejkové situace nás stála lepší dílčí výsledek. Gól na 2:6 nás definitivně zlomil a je jen velkou škodou, že nám soupeř nakonec nasázel dvojciferný počet branek. Víme na čem dále pracovat. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Czeczinkar Martin (Trenér):
Soupeř přistoupil k utkání defenzivně. My jsme se natrápili především v druhé třetině co se týká našeho pohybu a vnímání zakončení přes první hráčku před sebou. Jsem rád, že jsme ukázali naší sílu ve třetí třetině a s chutí po zakončení pohodově zápas zvládli. Jsem rád, že se do hry zapracovaly holky, které neměly zápasové vytížení a pošetřili jsme část kádru směrem k víkendu. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 5:14
45:00
44:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková bez asistence (2:11).
44:34
Vyloučen hráč #21 Dominika Václavíková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
44:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #8 Michaela Žáková (2:10).
44:01
Poslední minuta utkání.
42:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Karolína Sovadinová, asistoval #14 Tereza Halaštová (2:9).
42:03
Sovadinová do prázdné branky přidává devátou branku.
41:25
Domácí to zkouší v šesti.
40:34
Timeout Torpedo Havířov
40:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Karolína Sovadinová, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (2:8).
40:34
Buldočky přidávají během dvou minut již třetí branku.
39:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Andrea Plavcová, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (2:7).
39:46
Plavcová nekompromisně pod břevno zvyšuje už na rozdíl pěti branek.
38:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Tereza Halaštová, asistoval #27 Aneta Koláčková (2:6).
38:34
Halastová chytrou střelou zpoza hráčky opět navyšuje vedení.
38:13
Obrovská šance Buldoček, Jalcsová skvěle zasahuje.
35:26
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #99 Natali Kalábová (2:5).
35:26
Pastušková napřáhla uprostřed a přesnou střelou k levé tyči snižuje.
35:03
Nepovedená střela Buldoček končí v rohu.
31:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (1:5).
31:51
Přeci jen využitá přesilovka. Machálková našla křížným pasem Stuchlíkovou, pro kterou již nebyl žádný problém zakončit.
29:52
Vyloučen hráč #14 Andrea Pastušková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
29:01
V posledních minutách sledujeme velmi otevřený florbal.
26:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #87 Barbora Kučerová (1:4).
26:33
Další nedůslednost v obraně Buldoček již trestá Marečková, která pod nohou prostřeluje Dvořáčkovou.
25:44
Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #87 Barbora Kučerová.
25:44
Jedna ze sestar Kalábových se natahovala po dorážce, je nařízeno trestné střílení.
24:45
Zavadilová v samostatném úniku, Dvořáčková ji povyjetím zmenšila střelecký úhel a skvěle zasáhla.
24:08
Domácí v hlubokém bloku odolávají dalšímu tlaku hráček Bulldogs.
22:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Tereza Halaštová, asistoval #64 Liliana Bolfová (0:4).
22:26
Halaštová prostřeluje od modré vše, co jí stálo v cestě.
19:50
Rychlý protiútok Buldoček končí nad.
18:35
Buldočky nastřelují tyč!
17:11
Hezký signál domácích při standartce, na konci je bohužel nepřenesné zakončení.
15:47
Bolfová ve slibné příležitosti promáchla.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 1:8
15:00
14:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Anna Sigmundová bez asistence (0:3).
14:31
Sigmundová z rychlého kontru prostřeluje přízemní střelou domácí Jalcsovou.
13:55
Pastušková z dálky poprvé prověřuje pozornost Dvořáčkové.
10:51
Domácí se osmělují a opticky vyrovnávají hru, zatím však bez střeleckých pokusů.
09:13
Střela Kalábové proletěla kolem pravé tyče hostující svatyně.
07:44
Torpedo poprvé v delším držení balónku.
06:01
Do třetice stejná situace za brankou, domácí hráčky však stačily tentokráté zblokovat.
04:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #26 Adéla Spoustová (0:2).
04:40
Další přesná příhra zpoza branky, Koláčková navyšuje vedení Buldoček.
03:15
Hráčky Torpeda poprvé v útočném pásmu.
01:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #55 Veronika Machálková (0:1).
01:43
Přihrávku zpoza brány zužitkovává Žáková, která otevírá skóre dnešního utkání.
00:35
Buldočky se okamžitě nastěhovaly na polovinu domácích.
00:01
Úvodní buly utkání pro Buldočky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Liliana Bolfová, Karolína Sovadinová, Andrea Plavcová, Eva Stará
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Veronika Jalcsová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Marika Marečková, Barbora Kučerová, Alexandra Glasová, Kateřina Zavadilová