2:6
- : -
FBC Lomnice

TJ Starý Harcov Liberec - FBC Lomnice 6:19
6. Jan Vodička, 7. Samuel Habětínek, 14. Tomáš Fiedler, 22. Robert Komňacký, 32. Marek Rechtorovič, 44. Michal Hanuš - 1. Tomáš Fiedler, 3. Tomáš Fiedler, 5. Matyáš Matušů, 8. Matěj Stránský, 9. Matěj Stránský, 13. Tomáš Fiedler, 13. Tomáš Fiedler, 14. Matěj Stránský, 15. Matyáš Matušů, 21. Tomáš Fiedler, 26. Matěj Stránský, 27. Matyáš Matušů, 30. Matěj Stránský, 31. Matěj Stránský, 37. Matěj Stránský, 37. Matyáš Matušů, 40. David Pěnička, 41. Tomáš Riemer, 44. Jakub Michal Prousek; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Václav Váňa; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Rostislav Patočka 22 - Matyáš Devátý 31; po třetinách: 3:9, 1:4, 2:6;
45:00
Střely ve 3. části: 12:11
45:00
43:34
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #5 Michal Hanuš, asistoval #6 Robert Komňacký (6:19).
43:21
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #54 Jakub Michal Prousek, asistoval #11 Matyáš Matušů (5:19).
40:59
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #14 Tomáš Riemer, asistoval #86 Matěj Stránský (5:18).
39:23
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #2 David Pěnička, asistoval #19 Adam Foltýn (5:17).
36:56
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #11 Matyáš Matušů z trestného střílení (5:16).
36:20
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #86 Matěj Stránský, asistoval #19 Adam Foltýn (5:15).
35:42
Vyloučen hráč #54 Jakub Michal Prousek družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
31:27
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #10 Marek Rechtorovič, asistoval #8 Jan Vodička (5:14).
30:36
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #86 Matěj Stránský bez asistence (4:14).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:15
30:00
29:57
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #86 Matěj Stránský, asistoval #2 David Pěnička (4:13).
28:56
Vyloučen hráč #2 Pavel Průšek družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:57
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #54 Jakub Michal Prousek (4:12).
25:05
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #86 Matěj Stránský, asistoval #6 Jakub Šolc (4:11).
21:49
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #6 Robert Komňacký bez asistence (4:10).
20:47
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #54 Jakub Michal Prousek (3:10).
19:02
Vyloučen hráč #10 Marek Rechtorovič družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za hra rukou.
18:03
Vyloučen hráč #13 Samuel Habětínek družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:15
15:00
14:59
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #86 Matěj Stránský (3:9).
13:56
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #86 Matěj Stránský bez asistence (3:8).
13:50
Vlastní branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler (3:7).
12:35
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #11 Matyáš Matušů (2:7).
12:06
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler bez asistence (2:6).
09:07
Vyloučen hráč #10 Marek Rechtorovič družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za sekání.
08:03
07:18
06:05
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #13 Samuel Habětínek, asistoval #6 Robert Komňacký (2:3).
05:54
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #8 Jan Vodička bez asistence (1:3).
04:18
02:30
00:00
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #7 Tomáš Fiedler bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Václav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lomnice:
00:00
Line-up domácích TJ Starý Harcov Liberec: brankář: Rostislav Patočka; hráči v poli: Pavel Průšek, Marek Rechtorovič, Jan Vodička, Samuel Habětínek, Robert Komňacký