0:2
0:1
- : -

FBK Atlas Blansko - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 0:5
5. Filip Ryška, 10. Kryštof Koštuřík, 22. Patrik Korčák, 22. Lukáš Bílek, 40. Filip Ryška; rozhodčí: Jan Frýdek - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Opletal -5 - Petr Luňák ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:1;
45:00
39:44
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #64 Filip Ryška, asistoval #78 Ondřej Strmiska (0:5).
37:36
Timeout FBK Atlas Blansko
37:36
Vyloučen hráč #78 Ondřej Strmiska družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
21:36
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #72 Lukáš Bílek, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (0:4).
21:25
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #22 Patrik Korčák, asistoval #66 Samuel Rozboril (0:3).
15:00
15:00
09:32
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #47 Šimon Hrdý (0:2).
05:26
Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
04:50
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #64 Filip Ryška, asistoval #75 Vojtěch Král (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Ondřej Navrátil, Vojtěch Polách, Richard Jeřábek, Jan Kobylka, Vojtěch Navrátil