1:1
2:3
- : -

TD-IS IBK Holice - TJ Sokol Jaroměř 4:9
13. Vojtěch Maroši, 30. Viktor Pražák, 37. Viktor Pražák, 41. Jaroslav Tošovský - 4. Tobias Jung, 7. Jan Jiran, 12. Adam Emlar, 13. Richard Kutík, 15. Tobias Jung, 30. Patrik Adámek, 31. Otto Völgyi, 33. Sára Horčičková, 35. Jan Jiran; rozhodčí: Jakub Skála - Kateřina Hátlová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Valenta 23 - Vojtěch Fof 29; po třetinách: 1:5, 1:1, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 10:12
45:00
42:11
Timeout TD-IS IBK Holice
40:05
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #5 Lukáš Roček (4:9).
36:26
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #26 Vojtěch Maroši (3:9).
34:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #72 Tomáš Karban (2:9).
32:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Sára Horčičková, asistoval #18 Patrik Adámek (2:8).
30:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Otto Völgyi, asistoval #77 Tobias Jung (2:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:6
30:00
29:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek, asistoval #15 Jan Jiran (2:6).
29:19
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #36 Matěj Krám (2:5).
28:25
Vyloučen hráč #12 Michal Fliger družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:38
Trestné střílení družstva TD-IS IBK Holice neproměnil #66 Viktor Pražák.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:14
15:00
14:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #18 Patrik Adámek (1:5).
12:56
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #26 Vojtěch Maroši, asistoval #72 Jakub Hruška (1:4).
12:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Richard Kutík, asistoval #15 Jan Jiran (0:4).
11:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Adam Emlar, asistoval #15 Jan Jiran (0:3).
06:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran bez asistence (0:2).
03:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #11 Sára Horčičková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Skála a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích TD-IS IBK Holice: brankář: David Valenta; hráči v poli: Lukáš Roček, Michal Fliger, Andy Krtička, Jaroslav Tošovský, Viktor Pražák