2:4
4:3
- : -

Finance Novák FBK Jičín B - Florbal Primátor Náchod C 7:10
11. Miroslav Grund, 16. Tomáš Ouhrabka, 29. Tomáš Valkoun, 36. Adam Florian, 37. Miroslav Grund, 38. Tomáš Ouhrabka, 41. Tomáš Ouhrabka - 5. Josef Čejpa, 8. Adam Kosař, 14. Martin Haklička, 20. Adam Jakubský, 22. Josef Čejpa, 22. Josef Čejpa, 27. Adam Jakubský, 34. Ondřej Bachtík, 43. Dalibor Vlášek, 45. Ondřej Bachtík; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 14 - Jakub Cibulka 32; po třetinách: 1:3, 2:4, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 16:10
45:00
44:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík bez asistence (7:10).
42:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #87 Adam Jakubský (7:9).
40:14
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (7:8).
40:14
Hráč T. Ouhrabka střílí hattrick
37:40
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #9 Martin Petrgál (6:8).
36:33
Jičín stahuje...pojďme
36:32
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #15 Vojtěch Plašil (5:8).
35:05
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #99 Adam Florian bez asistence (4:8).
35:05
Neskutečné, Adam Florián se trefil!!!
33:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #48 Adam Kosař (3:8).
29:59
Je za námi zajímavá třetina, bohatá na góly i vyloučení. Doufejme, že se Jičín zvedne.
28:23
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (3:7).
27:29
Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za zdržování hry.
27:29
Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za nesportovní chování.
26:17
Náskok Náchoda se zvyšuje
26:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #48 Adam Kosař (2:7).
23:44
Bohužel se Jičínu nepovedlo proměnit krátkou přesilovku 5 na 3
23:33
Vyloučen hráč #6 Pavel Suchánek družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za bránění ve hře.
21:44
Vyloučen hráč #66 Tomáš Havel družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hra rukou.
21:44
A uvidíme první přesilovku dnešního zápasu
21:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #6 Pavel Suchánek (2:6).
21:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa z trestného střílení (2:5).
19:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #21 Dalibor Vlášek (2:4).
19:49
Bohužel nyní jičín totálně propadl a hráč Náchoda dal gól do prázdné brány
19:29
Jičín trefuje spojnici branky
18:50
Jičín zlepšil obranu a zatím Náchodu nedovolil žádnou střelu...
13:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #20 Martin Haklička, asistoval #32 Josef Čejpa (1:3).
12:35
Oba dva týmy si utvářejí šance
10:34
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:2).
10:34
Jičín se konečně prosazuje
07:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #48 Adam Kosař, asistoval #6 Pavel Suchánek (0:2).
06:30
Jičínu to dneska nelepí
04:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #48 Adam Kosař (0:1).