1:4
- : -
FBS Olomouc

FBC ORCA KRNOV - FBS Olomouc 5:10
7. Jaromír Filip, 13. Jaromír Filip, 30. Dominik Fňukal, 34. Dalimil Chylík, 41. Jaromír Filip - 8. Tomáš Štrbák, 15. Jan Kratochvil, 16. Vít Friedl, 18. Igor Macháček, 28. Tomáš Skoupil, 37. Jiří Novák, 42. Jan Kratochvil, 47. Jiří Novák, 50. Tomáš Jelínek, 58. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Václav Hradil 29 - Dominik Hrabě 24; po třetinách: 2:4, 2:2, 1:4;
Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí):
Olomouc potvrdil své kvality, ikdyž mohlo to skončit ten zápas za stavu 2:1 :p jedem dál, díky že přišlo i dost diváku na ty výsledky co předvádíme, ale hra z naší strany si dovolím říct nebyla zas tak zlá.
Gratuluji Olmiku , a jdem se připravit na příští týden.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Vedoucí):
Dnes to byl překvapivě težký zápas, kdy nám Krnov ukázal, že v této lize se musí počítat i s ním. Dlouho to bylo velmi těsné. Naštěstí si v třetí třetině kluci vzpoměli na výkony z minulých zápasů.Přístí týden Třinec a celá rodina mužů FBS je nachystaná před domácím publikem nechat na palubovce opět vše!!! . Děkujeme soupeři za utkání. Hot16family reday for Třinec!!!
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:40
Olomouc kombinuje na své polovině a zkouší jednu z posledních akcí.
59:12
Před brankou hostů to teď jedna velká sekaná.
58:02
Můžeme vidět, že se trošku změnila sestava Krnova.
57:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #47 Bohdan Kopelec (5:10).
57:10
Osamocený Skoupil přidává další branku Orce.
56:30
Timeout FBC ORCA KRNOV
56:30
Krnov si bere oddechový čas a jde se poradit.
56:20
Hradil v brance drží svůj tým.
55:41
V hale stoupají emoce.
55:01
Šuly nahrál nebezpečně před svou branku na Fňukala D., kde se míčku zmocnili hosté. Fňukal D. jejich střelu poté zblokoval.
54:10
Rozehrávka u střídačky domácích a jejich kombinace. Míček za chvíli získala Orca.
52:41
Nebezpečná rychlost a následná střela Janáče.
51:30
Musím říct, že Olomouc svým pressováním dělá Krnovu problémy. Tempo Orcy se v třetí třetině snížilo.
50:23
Fridel získal míček z důvodu nepřesné nahrávky olomouckých hráčů. Hosté ho zpět vypressovali.
49:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #8 Jan Minář (5:9).
46:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák bez asistence (5:8).
45:28
Rabinský perfektně zachytil míček a nahrál na Filipa. Před Filipem stál soupeř, tudíž ani nevystřelil.
44:59
Kužel střílel z otočky. Míček trefil krnovského hráče a odrazil se za mantinel.
42:34
Osamocený Šuly dostal přihrávku od svých beků a mohl to rozběhnou po celé délce mantinelů. Než aby o míček přišel, vrátil ho zpět na beky.
41:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #8 Jan Minář (5:7).
41:15
Olomouc na změnu stavu utkání, kterou zařídil Krnov, rychle zaregovala.
40:31
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #77 František Šuly (5:6).
40:31
Šuly na osamoceného Filipa, kterému už nědělalo problém zakončit do poloodkryté branky.
39:35
Míček byl teď ve velkém brankovišti u domácí branky. Naštěstí z toho nic není, protože jej Orca vyvezla pryč.
37:15
Filip se zbavil kličkou dvou olomouckých hráčů a vystřelil. Hostující obrana míček zachytila.
36:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:6).
36:29
Macháček mohl střílet do prázdné.
35:02
Krnovská mládež na tribuje skanduje, že chce ještě vidět další branku.
34:01
Hradil vyhodil dlouze na Baránka, který míček dostal až do protějšího rohu. Tam o míček přišel.
33:41
Vyloučen hráč #33 Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:02
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #10 Dalimil Chylík bez asistence (4:5).
31:42
Filip dal dlouhou na Fridela, který obkroužil branku a nahrál na Menzela. Jeho sřela nemířila mezi tři tyče.
30:21
Velký šrumec za brankou hostů. Fňukal F. se rval o míček jako lev a málem převátil branku. Hrabě si ji musel spravovat.
29:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #14 Filip Fňukal (3:5).
29:18
Dneska se ty přesilovky proměňují na obou stranách.
28:35
Mácháček šel s Novákem sám na branku. Střílel nad.
28:00
Vyloučen hráč #22 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
27:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #21 Vít Friedl (2:5).
27:12
Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
27:12
Fňukal F. je opravdu naštvaný a nesouhlasí s tím, že ho rozhodčí vyloučili. Radši nebudu citovat, co zde říkal nebo bychom dostali pokutu. Olomouc přesilovku proměnila.
26:19
Fňukal D. je na své polovině důrazný. Nenechá Olomouci míček jen tak. Ovšem teď to rozhodčí vyhodnotili jako faul a rozehrávku z rohu má Olomouc.
25:48
Máme zde 50 diváků. Děkujeme, že jste se na tohle utkání přišli podívat!
24:12
Macháček dal na Friedla přihrávku po mantinelu. Druhý zmíněný skončil v rohu, kde se mu míček snažili sebrat domácí hráči. I přes tohle vše dokázal bezpečně vrátit míček na své obránce.
22:40
Standartka blízko branky Krnova. Střela jen do krnovských hráčů.
21:13
Na střídačce domácích můžeme vidět Ondru Miškova, kterého dnes na hřišti neuvidíme. Léčí svoje zranění z předešlého zápasu. Přejeme, ať je to brzy v pořádku.
19:50
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:50
Skoupil vrazil do Baránka a Orca si zahraje další přesilovku, která bude pokračovat v druhé třetině.
19:10
Filipovu přihrávku na střed bohužel Fridel nechytil.
17:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #14 Jan Kratochvil (2:4).
17:25
Olomouc svou přesilovku využila chybou domácích, kteří byli špatně postavení. Fňukal F. ze zlosti shodil domácí branku na zem.
15:43
Vyloučen hráč #10 Dalimil Chylík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
15:43
Chylík v rohu hřiště poslal hostujícího hráče za mantinel a jde si posedět na dvě minuty na trestnou. Olomouc si taky zkusí přesilovku.
15:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #15 Igor Macháček (2:3).
14:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #47 Bohdan Kopelec (2:2).
14:56
Olomouc tak dlouho kombinovala až dostala míček do branky.
14:00
Zápas je dnes v obrovském tempu a s velkými emocemi.
12:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (2:1).
12:25
Krnov svou přesilovou hru využil a odskakuje.
12:07
Filip pouze do bloku.
10:52
10:52
Krnov si vyzkouší přesilovku.
10:07
Hlušíček překazil střelu Macháčka a je byl z toho brejk.
08:23
Hlušíček obral Friedla na půlce hřiště a nahrál na Rabinského. Ten střílel do brankáře.
07:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Tomáš Štrbák bez asistence (1:1).
07:13
Filip otevřel dnešní brankový účet. Na to ale reagovala Olomouc a srovnala.
06:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (1:0).
06:28
Teď byl ohrožen stolek pořadatelů.
05:41
Z důvodu faulu Fňukala F. má Olomouc rozehrávku v rohu domácích.
04:18
Olomouc kombinovala na své půlce. Najednou v rohu získal míček Filip, který nahrál na Janáče, ten střílel vysoko nad.
01:45
Olomouc se v prvních minutách zápasu snažila vytáhnout postupným útokem míček až k brance domácích. Tam ovšem všechny akce skončily.
00:01
Úvodní buly vyhrála Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Igor Macháček, Tomáš Skoupil, František Kužel, Jan Minář, Vít Friedl
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Ondřej Janáč, Dominik Fňukal, Tomáš Fridel, Jaromír Filip, František Šuly
00:00
Dobré odpoledne z haly na Janáčkově náměstí. Vítám vás u 9. kola Divize E, ve kterém se nám dnes představí domácí Krnov a hosté z Olomouce. Utkání začíná přesně v 17:00. Přeji příjemnou zábavu!