4:0
2:2
- : -

Aligators Sokol Bučovice B - FBC Sokol Ivanovice na Hané 7:4
15. Martin Houšť, 22. Tomáš Líznar, 25. Čestmír Sekanina, 25. Čestmír Sekanina, 26. Tomáš Líznar, 35. Zdeněk Habr, 38. Zdeněk Habr - 9. Dominik Papp, 14. Jakub Ondrák, 34. Vojtěch Kudlička, 41. David Hedvík; rozhodčí: Martin Pivoda - Pavel Brückner; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kryštof Krejčí ? - Aleš Tvrdý -7; po třetinách: 1:2, 4:0, 2:2;
45:00
40:39
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #77 David Hedvík, asistoval #83 Dominik Papp (7:4).
37:43
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #88 Zdeněk Habr, asistoval #71 Martin Houšť (7:3).
35:57
Vyloučen hráč #76 Jakub Gron družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování.
34:41
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #88 Zdeněk Habr, asistoval #9 Jakub Gremmel (6:3).
33:20
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #73 Jakub Ondrák (5:3).
30:00
30:00
25:38
Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
25:38
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #88 Zdeněk Habr (5:2).
24:54
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #22 Čestmír Sekanina, asistoval #88 Zdeněk Habr (4:2).
24:25
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #22 Čestmír Sekanina, asistoval #7 Tomáš Líznar (3:2).
21:56
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #71 Martin Houšť (2:2).
15:00
15:00
14:20
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #71 Martin Houšť bez asistence (1:2).
13:45
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #25 Radim Baláž (0:2).
12:15
Trestné střílení družstva Aligators Sokol Bučovice B neproměnil #7 Tomáš Líznar.
08:25
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #17 Michal Jazejček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pivoda a Pavel Brückner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané: brankář: Aleš Tvrdý; hráči v poli: Vojtěch Bartošek, Jakub Gron, Jakub Ondrák, Radim Baláž, Dominik Papp