0:9
0:4
- : -

Banes Florbal Soběslav - Tatran Střešovice 1:17
15. Veronika Šraierová - 6. Kateřina Seemannová, 8. Lucie Vernerová, 11. Lucie Želízková, 12. Kateřina Seemannová, 17. Mariana Býčková, 19. Jessica Kabelková, 19. Barbora Lovíšková, 20. Jessica Kabelková, 23. Jessica Kabelková, 25. Lucie Želízková, 25. Jessica Kabelková, 27. Kateřina Seemannová, 29. Lucie Krýslová, 33. Barbora Panešová, 38. Lucie Vernerová, 40. Kateřina Seemannová, 44. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Petr Stejskal - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 49; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 27 - Veronika Novotná 6; po třetinách: 1:4, 0:9, 0:4;
Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v sezoně
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Moc děkujeme soupeři za vstřícnost s termínem zápasu v pro nás tak šíleně nahuštěném začátku sezóny. Veřím, že naše holky dobře potrénovaly zakončení a v sobotu to předvedou. Soupeři přejeme hodně štěstí do sezóny.
45:00
Střely ve 3. části: 3:17
45:00
44:00
Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #68 Šárka Ježdíková (1:17).
39:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:16).
39:00
Téra naprosto nespravedlivě vyloučena, podle jejích vlastních slov to bylo rameno
38:21
Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou.
37:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #2 Nikola Hermannová (1:15).
37:35
Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
32:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #55 Lucie Krýslová (1:14).
28:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #79 Katka Nádeníková (1:13).
26:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #2 Nikola Hermannová (1:12).
26:26
Vyloučen hráč #44 Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
24:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Jessica Kabelková, asistoval #12 Valentýna Viková (1:11).
24:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (1:10).
22:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Jessica Kabelková, asistoval #13 Sofie Gocová (1:9).
19:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Jessica Kabelková, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:8).
18:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #55 Lucie Krýslová (1:7).
18:51
16:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #79 Katka Nádeníková (1:5).
14:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Veronika Šraierová, asistoval #6 Andrea Dostálová (1:4).
13:38
Sobík se dostal k první střele. Ale jinak sledujem totální dominanci
11:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:4).
10:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #11 Karolína Stůjová (0:3).
07:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:2).
05:09
Nahrávka před bránu a rychlé doražení do brány. Tak padl první gól zápasu
05:06
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Kateřina Seemannová, Lucie Želízková, Lucie Vernerová, Karolína Stůjová, Nikola Hermannová
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Tereza Boháčová; hráči v poli: Veronika Šraierová, Markéta Svobodová, Valentýna Stachová, Andrea Dostálová, Adéla Kubátová