3:3
- : -
FBC Letka

1. FBK Eagles Orlová - FBC Letka 5:9
26. Radek Jantoš, 40. Adam Kučera, 47. Filip Matějka, 48. Martin Tököly, 54. Adam Kučera - 2. Radim Kahánek, 14. Jan Hranický, 19. Vojtěch Blana, 30. Dominik Hubl, 32. Šimon Toška, 39. Dominik Hubl, 42. Simon Georg Mahla, 60. Jan Hranický, 60. Adam Krmášek; rozhodčí: Břetislav Staněk - Lukáš Křivánek; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Vít Brož 23 - Petr Pospiech 14; po třetinách: 0:3, 2:3, 3:3;
Komentář domácích Tököly Martin (Trenér):
Dnešní zápas bych hodnodil dvěma způsoby. První 2 třetiny jsme nestíhali a soupeř si tvořil jednu gólovku za druhou, naštěstí díky zákrokům Víti a dobrých bloků hlavně v oslabení jsme se nějakým způsobem drželi v zápasu. Třetí třetina byl uplně jiný příběh, nastoupilo Eagles, bojovné a s jediným úkolem: vyhrát třetinu. Což se nám v podstatě povedlo až na finálový "zákrok". Soupeři děkujeme za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a hodně zdaru do dalších utkání. Speciální pozdrav naší mamce který je s dcerou v nemocnici, za celý tým přejeme brzké udravení.
Komentář hostů Gajda Petr (Trenér):
Při vší úctě k soupeři zápas, který měl skončit 17:2, skončil 9:5. A to zejména naší neschopností proměnit gólovou příležitost. Zhruba třetinu a půl jsme dodržovali pokyny a snažili se připravit na sobotní zápas v koncetraci, rozehrávce. Pak už jsme jen  jančili, hráli svoje a dovolili soupeři využít naše kraviny. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:59
Vlastní branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Adam Krmášek (5:9).
59:59
A skóre se ještě mění. Skrumáž před bránou a další gól na straně Letky. Letka teda postupuje dál.
59:24
Vyloučen hráč #7 Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
59:24
Letka si zahraje ještě přesilovou hru. Za sekání jde pykat Jantoš.
59:18
Branku družstva FBC Letka vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #18 Simon Georg Mahla (5:8).
59:18
Letka přidává gól. Hranický zůstal sám za obranou Eagles a dostal přihrávku od Mahly, první jmenovaný nastavil jenom hokejku.
59:02
Ondra Babiš z levého křídla míjí levou tyč!
58:18
Orlová v plném počtu.
58:00
Tohle byl jasný gól, který zachránil Matějka! Hranický z první pálil do prázdné a tam by nebyl domácí brankář, ale byla tam čepel Matějky, který dokázal odpálit míček v letu.
57:37
Blana hledal Hranického na malém brakovišti, ale Jantoš jeho přihrávku zblokoval.
56:18
Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
56:18
Letka táhla míček po mantinelu levém, Tomáš Kříž se údajně provinil sekáním, které nikdo neviděl, ale dobrá. Přesilovka pro Letku. Víťova maminka v pernamenci.
55:58
Matějka to zkusil přízemní střelou a nemělo to špatné parametry, ale míček si cestu mezi tři tyče nenašel. Škoda.
55:45
Střela z dílny Filipa končí na hrudi Brože.
55:19
Ostrý zákrok na Gamrota, naštěstí domácí hráč je v pořádku, ale zdravotnice měla prácu.
55:01
Brož teď nastoupil na výšku, takže je tam chviličku, ale dokázal si spočítat, že u míčku bude dřív než Mahla a krade si míček.
53:37
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #6 Adam Krmášek (5:7).
53:37
Ráz zápasu se mění! Orlová využívá přesilovou hru! Krmášek našel na křídle volného Kučeru, který střelou na přední tyčku nachytal Pospiecha na hruškách.
53:32
Tököly je orlovský Bolt! Tentokrát utekl hned 3 soupeřům a namířil si to opět do středu, kde to dobře zná, tentokrát našel Šimíka, ale ten z první pálí mimo tři tyče.
53:10
Kučera svou střelu příklepem posílá o centimetry vedle levé tyčky hostující svatyně.
52:45
Pospiech kryje pokus Jantoše z vrcholu.
52:01
Vyloučen hráč #15 Ondřej Čech družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
52:01
Ha. Čech si zahrál na dřevorubce, div nezlomil hokejku svému soupeři. Orlová jde do přesilovky.
51:35
Matějka se jako maličký protáhnul mezi soupeři, ale nakonec Filip jeho pokus stihnul zablokovat.
50:54
50:45
Tököly zakleknul do střely Šincla.
50:09
Hubl razítkuje dveře v rohu haly. Tam se hrát nebude.
49:55
Šincl nestihnul přihrávku Blany a k zakončení nedošlo.
48:54
48:54
A další přesilovka pro Letku. Tohle se fanouškům moc nelíbí, ale rozhodnutí sudích je neměnné. Dvě minuty pro Jantoše.
48:19
A probouzejí se fanoušci. Atmosféra jak na Camp Nou, Orlová cítí, že teď má více ze hry než Letka. Cítím dobrou příchuť.
47:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #7 Radek Jantoš (4:7).
47:45
A další branka domácích! Jantoš z vrcholu našel u tyčky volného Tökölyho, který rychlou střelu překvapil Pospiecha.
46:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #3 Martin Tököly (3:7).
46:17
Krásná spolupráce Tökölyho s Matějkou, kde Tököly využil svou rychlost - naběhnul si do středu a zvednul hlavu, poslal na levé křídlo na Matějku, který střelou z první nad nohu Pospiecha mění stav zápasu.
44:56
44:45
Brož se přesunul a maskou likviduje pokus Blany z malého brankoviště, ten si dneska vylámal zuby na domácím brankářovi již tak 10x minimálně.
44:38
Letka v plném počtu.
43:45
Hraje se vesměs uprostřed hřiště, protože Letka čeká na to až bude hrát v pěti ať si může postavit svůj vzorec.
42:56
Vyloučen hráč #7 Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
42:56
Hra se nám srovná po 4 hráčích na obou stranách. Důraz v rohu podle sudích přehnal Jantoš a odpočine si tady s námi.
42:38
Vyloučen hráč #73 Radovan Kufa družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
42:38
Další rodící se brejk Orlové zastavuje Kufa za cenou dvou minut.
41:18
Branku družstva FBC Letka vstřelil #18 Simon Georg Mahla, asistoval #95 Tomáš Zach (2:7).
41:18
Mahla vybojoval míček a utaženou střelou na přední tyč přidává další branku Letky.
40:55
A opět fastastický Brož krade gól Letce. Blana sám před Brožem, ale domácí brankář si vzal míček z čepele. Čorky, byznys.
40:20
Šimík se dral do zakončení, ale Slabeňák ho čistě ramenem zastavil a sbírá míček pro hráče ve zlatém.
40:01
Buly třetí části pro Letku.
40:00
40:00
V přestávce bychom chtěli pozdravit naše marody. Hlavně bychom chtěli pozdravit Loudiče a jeho dceru, které přejeme hodně zdraví jménem celého klubu a brzký návrat. Zdraví je nejdůležitější. Zároveň zdravíme i Denise Smilovského.
40:00
Střely ve 2. části: 6:13
40:00
39:50
Mahla vyzval na souboj Brože, ale domácí brankář je fantasticky. Mahla tváří v tvář se rozmýšlel kam to hodí, ale Brož sklapnul nohy a míček si přikryl pro sebe.
39:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #7 Radek Jantoš (2:6).
39:21
Druhá branka domácích! Kučera posunul na Jantoše, který to zkusil bekhendem, Pospiech jeho pokus vyrazil jen před sebe, kde číhal Kučera a doklepává do prázdné brány.
38:45
Branku družstva FBC Letka vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #14 Adam Pieknik (1:6).
38:45
Pieknik ze středu posunul na Hubla, který zatáhnul a trefuje volné místo mezi rukou a tělem Brože.
38:27
Další pokus na vinkl si připisuje Jantoš, ale ani on není úspěšný exekutor. Vinkl dneska odolává.
37:51
Letka si teď přihrává po obvodu a čeká, kde se ukáže skulina. Nutno říct, že přihrávky opravdu chodí z hokejky na hokejku, ale střelba žádná.
36:35
Filip sám na hrušce si mohl vybrat kam zakončí, ale jeho pokus míří nad horní tyč a trefuje horolezeckou stěnu. Kluci, tu můžete použít až po zápase.
35:45
Dnešní utkání sleduje 55diváků! Děkujeme!
35:24
Tököly mohl zakončovat tenhle brejk, ale zkusil najít ještě volného Babiše na levém křídle, ale tomu míček přeskočil čepel.
34:33
Adam Krmášek asi o milimetr přestřeluje pravý vinkl.
34:17
Kučera hledal rozběhnutého Šimíka, ale druhý jmenovaný míček nedostihl.
33:48
Rada vystrčil hokejku a zastavil přečíslení Letky poměrem 3:1.
33:01
Pieknik už se nemohl dívat na ty přihrávky napříč pásmem Letky, tak tu střelu vzal na sebe a přestřeluje.
31:58
Branku družstva FBC Letka vstřelil #27 Šimon Toška z trestného střílení (1:5).
31:58
Trestné střílení nařízeno po sekání jednoho z obránců domácích. Trestného střílení se ujal Toška, který zorro tričkem překonává Brože.
31:10
Kříž nepustil přihrávku na Šincla, který stál sám zaparkovaný na velkém brankovišti. Míček tam směřoval zpoza brány.
29:37
29:04
Branku družstva FBC Letka vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #23 Martin Döhner (1:4).
29:04
Döhner si všimnul zapomenutého Hubla, kterému stačila nastavit hokejka a posílá míček pod padajícím Brožem ve vlastním oslabení.
29:00
Tomáš Kříž trefuje tyčku Pospiechovi svatyně.
28:51
Toška blokuje střelu Kříže.
28:18
Zach si ukradnul míček pro sebe a šetří vteřiny v obranném rohu Orlové.
27:37
Vyloučen hráč #9 Daniel Filip družstva FBC Letka na 2 minuty za blokování florbalky.
27:37
Přesilovka pro Orlovou! Tököly jako nejrychlejší sprinter vyhrál souboj s Filipem, který musel hasit rodící se přečíslení za cenu dvou minut.
27:06
Střela Šimíka do masky Pospiecha, to muselo štípnout. Hráčům Orlové narostly křídla po vstřelené brance.
25:51
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš bez asistence (1:3).
25:51
Chyba Letky v rozehrávce potrestána! Obráncům při rozehrávání utekl míček, který si ukradl Radek Jantoš a střelou nad rameno Pospiecha snižuje! A máme tu taky jeden pozdrav a to ten, že Starostkové nebudou mít co žrát.
25:30
Letka šla do brejku 3 na 1, ale je tady to, co jsem říkal. Kluci to hrají moc do kuchyně. Třikrát zpětná přihrávka, nakonec zakončení Šincla do blokujícího Kučery.
24:47
Vojáček střílí do prostoru, kde operujují nohy Brože a střelu vykopává.
24:22
Kučera neměl nikoho volného, tak to zkusil z půlky a jen těsně míjí levou tyč.
24:02
Šincl by zametal do prázdné brány, ale Marek Krmášek byl proti a svým navrátem přizvedl přihrávku pryč a z útoku nebylo nic, nic nic, nebylo z toho nic.
23:21
Tököly si postupně vymotal Blanu, Vojáčka i Filipa, wohou. Dobrá práce domácího hráče.
22:42
Kahánek zpoza brány na Döhnera a ten skákavou žabku posílá nad bránu Brože.
21:43
Mahla z úhlu míček vyhazuje někam na tribunu, prázdná brána a nic. To zabolí.
21:08
Brož rychlejší než Blana a krade mu míček z čepele. Krádež v Orlové, to není nic výjmečného.
20:29
Blána nedosáhl na přihrávku Čecha poté, co mu hodil přihrávku jak psovi.
19:55
Tököly ve veliké šanci, sám běžel na Pospiecha a hledal levý vinkl, jenom těsně míjí levý vinkl. Směr dobrý, ale trochu níž, to příjde.
19:43
Šance pro domácí Orly, ale Kučera míček protečoval míček mimo zařízení hostů.
18:35
Branku družstva FBC Letka vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #12 Jan Hranický (0:3).
18:35
Letka se prosazuje v přesilovce. Tikitaka napříč velkým brankovištěm, které zakončoval Blána u levé tyčky.
17:50
Hubl vyslal svůj prudký projektil dvacet nad ledem, ale Brož si poradil s tímhle pokusem. Krásný zákrok domácího brankáře.
17:30
Čech vyzkoušel pozornost Brože, ale Brož si hlídá svůj prostor.
16:45
Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
16:45
Letka si zahraje první přesilovou hru. Tlak Letky vyústil v sekání Lukáše.
16:25
Přečíslení Orlové dva na jednoho v podání Gamrot a Tököly, ale Tököly dostal přihrávku trochu za sebe a nestihl míček zamést do prázdné brány.
16:02
Šincl razítkuje "mezinožky" Brože.
15:29
Brož konečkama prstů chytá dvakrát střelu Zacha od poloviny.
15:06
Čech dostal od Vojáčka napříč pásmem, ale první jmenovaný míjí levou tyčky o tři dlouhé metry.
14:28
Čech zblokoval střelu Jantoše z mezikruží a trenér hostů nabádá své svěřence k lepší obraně.
13:51
Branku družstva FBC Letka vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #36 Jiří Šincl (0:2).
13:51
Teď už presink Letce vyšel. Hranický si odskočil od svého obránce a dostal chvíli prostoru a vymetá horní část branky.
13:35
Šincl si nabíhal do volného prostoru, ale nesl si na zádech těžkou váhu jménem Tomáš Kříž a tenhle souboj v Oktagonu vyhrál domácí bek, Letka o míček přišla.
12:36
Blána běžel sám na Brože, ale přestřeluje zařízení tak o metr. Jojo, muška ještě někde v Petřvaldě na cestě.
12:00
Woohoo. Tohle měl být gól, ale Brož předvedl fantastický zákrok. Hubl sám před Brožem chtěl přehodit nohu domácího fantoma, ale ten vystrčil nohu proti jeho pokusu.
11:16
Kahánek mohl zasouvat do prázdné brány po skvělé přihrávce Hubla napříč malým brankoviště, ale hostující #21 se netrefila do odkryté brány.
10:50
Probíhá pasáž, kterou osobně nazývám hluchá. Hraje se uprostřed hřiště, míček je na hokejkách Letky, ale obránci kombinují jen spolu a čekají na náběh, ten nepřichází, a tak čekám dál.
09:50
Rychlý kros na levé křídlo na Jantoše, který pálí z jedničky a přestřeluje horní tyč.
08:40
Opět fastastický Brož chytá gólovku Mahly, který si seběhnul na střed, ale útočník Letky trefil prostor, který si domácí brankář pohlídal.
08:14
Letka si dává krosy z jedničky napříč pásmem Orlové, ale kluci to hrají moc do kuchyně. Kluci jsme rádi za estetický florbal, ale není ranky, není branky.
07:14
Blána si myslel, že projde přes tři protihráče. Výsledkem bylo, že míček ztratil, ale domácí musí rozehrávat od své brány.
05:53
Kučera o centimetry míjí levou tyčku hostující branky. Třetí gólovka pro Orlovou. Hraje se nahoru, dolů.
04:50
Brož chytá gólovku Zacha na brankové čáře!
04:43
Pospiech sbírá nahození Jantoše od půlky a rozehrává Zach od své brány a hledá podle pokynů trenéra někoho v kapse. Třeba si dal trenér kuřecí kapsu, máme hlad.
04:06
Adam Krmášek se roztáhnul jak by dělal balet od narození a blokuje střelu Filipa, která mířila směr kasa.
02:35
Vojáček po kombinaci razítkuje horní tyč. Doufám, že konstrukce drží, domácí brankář nezraněn.
01:45
Gamrot se snažil vyrovnat, tak se snaží od začátku chlapec a od levého mantinelu střílí Pospiecha mezi nožky.
01:21
Branku družstva FBC Letka vstřelil #21 Radim Kahánek bez asistence (0:1).
01:21
Ta bílá kulička si postavila v obraně domácích hlavu a utekla z čepele domácích beků, k míčku se dostal volný Kahánek na středu, který s pomocí tyčky prostřeluje Brože.
00:43
Tököly se jako shinkazen řítil za volným balónkem u Pospiecha, ale Gryz se snažil vrátit a sebral míček domácímu hráči.
00:24
První šance pro Eagles! Pospiech maskou vytahoval prudkou střelu Šimíka.
00:01
První buly dnešního utkání si připisuje Letka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Břetislav Staněk a Lukáš Křivánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Petr Pospiech; hráči v poli: Ondřej Čech, Jan Slaběňák, Daniel Filip, Vojtěch Blana, Jan Vojáček
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Filip Matějka, Adam Krmášek, Vojtěch Šimík, Ondřej Babiš, Adam Kučera
00:00
Dobrý večer dámy a pánové! Vítejte u šlágru poháru, kde se utká domácí tým Eagles Orlová a hosty z Letky. Orlová hraje Divizi, což je 4. největší soutěž v ČR a přivítá tým Letky, která hraje 1. ligu a je teda papírovým favoritem. Ale o tom, že papíroví favorité neplatí se přesvědčil Rožnov pod Radhoštěm a Slovan Havířov, teda týmy, které hrají vyšší soutěže jak Orlová. Vsaďte si v kurzu 7,50 na Orlovou u našich partnerů a dovolenou na Kajmanech mi pak můžete darovat.