1:1
0:7
- : -

FbK Neveklov - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:11
7. Denisa Fischerová, 12. Denisa Fischerová, 19. Jiří Kubásek - 5. Vladimír Červinka, 11. Vladimír Červinka, 12. Petr Zubec, 14. Petr Zubec, 29. Luboš Drbal, 30. Jakub Sedláček, 32. Zdeněk Lopour, 32. František Jantač, 33. Vladimír Červinka, 34. Luboš Drbal, 36. Michal Kratochvíl; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Dominik Pokorný ? - Jakub Malý -3; po třetinách: 2:3, 1:1, 0:7;
36:00
35:39
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #10 Michal Kratochvíl, asistoval #2 Petr Zubec (3:11).
33:51
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #4 Luboš Drbal bez asistence (3:10).
32:12
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #22 Vladimír Červinka, asistoval #23 Zdeněk Lopour (3:9).
31:29
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #26 František Jantač, asistoval #23 Zdeněk Lopour (3:8).
31:19
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #23 Zdeněk Lopour, asistoval #5 Jakub Sedláček (3:7).
30:31
Trestné střílení družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou neproměnil #23 Zdeněk Lopour.
29:05
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #5 Jakub Sedláček, asistoval #4 Luboš Drbal (3:6).
28:26
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #4 Luboš Drbal, asistoval #5 Jakub Sedláček (3:5).
25:15
Vyloučen hráč #10 Denisa Fischerová družstva FbK Neveklov na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:30
Vyloučen hráč #22 Vladimír Červinka družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou na 2 minuty za opakované přestupky.
18:27
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #22 Jiří Kubásek bez asistence (3:4).
13:34
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #2 Petr Zubec, asistoval #7 Petr Kratochvíl (2:4).
12:00
12:00
11:27
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #10 Denisa Fischerová, asistoval #22 Jiří Kubásek (2:3).
11:08
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #2 Petr Zubec, asistoval #23 Zdeněk Lopour (1:3).
10:51
06:18
04:03
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil #22 Vladimír Červinka, asistoval #77 Josef Edr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jiskra Zruč nad Sázavou: brankář: Jakub Malý; hráči v poli: František Jantač, Petr Kratochvíl, Petr Zubec, Michal Kratochvíl, Zdeněk Lopour