3:1
- : -
FbC Plzeň B

SPORT CLUB Klatovy - FbC Plzeň B 8:4
5. Adam Žežula, 12. Adam Žežula, 23. Patrik Hrubý, 24. Jaroslav Jiřík, 24. Jan Holý, 36. Patrik Hrubý, 45. Jan Morava, 45. Patrik Hrubý - 20. Vít Pešek, 23. Filip Šíp, 25. Radim Titl, 44. Filip Šíp; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Marek Schober; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michael Petelík 13 - Matouš Eret 32; po třetinách: 2:0, 3:3, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 15:8
45:00
44:47
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (8:4).
44:25
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #12 Jan Morava, asistoval #88 Michael Petelík (7:4).
43:50
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #69 Zdeněk Hegner (6:4).
42:33
Timeout FbC Plzeň B
42:33
Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
35:28
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:6
30:00
28:28
Vyloučen hráč #69 Zdeněk Hegner družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání.
24:09
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #9 Radim Titl, asistoval #18 Filip Šíp (5:3).
23:56
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #5 Martin Fornouz (5:2).
23:27
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (4:2).
22:33
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (3:2).
22:03
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #4 Vít Pešek (2:2).
19:31
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #18 Filip Šíp (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:3
15:00
11:58
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #91 Patrik Hrubý (2:0).
04:04
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň B: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Zdeněk Hegner, Lukáš Fučík, Vojtěch Němeček, Radim Titl