1:1
3:3
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FB Hurrican Karlovy Vary B U23 7:8pn
5. Patrik Hrubý, 7. Martin Fornouz, 10. Lukáš Joachimsthaler, 22. Jan Holý, 31. Jan Procházka, 45. Šimon Švára, 45. Jan Holý - 1. Martin Tvrdek, 7. Adam Zahraj, 7. Adam Zahraj, 30. Petr Jedlička, 31. Adam Zahraj, 44. Adam Zahraj, 45. Martin Tvrdek, N Václav Müller; rozhodčí: Marek Schober - Filip Beran; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michael Petelík -7 - Tomáš Bartůšek ?; po třetinách: 3:3, 1:1, 3:3;

Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #29 Tomáš Joachimsthaler , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 hráč #57 Marian Geťko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #93 Lukáš Joachimsthaler , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 hráč #95 Václav Müller a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #10 Jan Holý , ale gól nevstřelil.
50:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 9:8
45:00
44:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #51 Martin Tvrdek, asistoval #80 Petr Jedlička (7:7).
44:45
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #16 Jan Procházka (7:6).
44:09
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Šimon Švára, asistoval #2 Jakub Holý (6:6).
43:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #19 Adam Zahraj bez asistence (5:6).
42:15
Vyloučen hráč #51 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:57
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #16 Jan Procházka, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (5:5).
30:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #51 Martin Tvrdek (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:9
30:00
29:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #80 Petr Jedlička, asistoval #55 Ondřej Ančinec (4:4).
21:38
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #9 Šimon Švára (4:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:7
15:00
14:07
Vyloučen hráč #3 Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
09:52
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #23 Štěpán Hajn (3:3).
06:46
06:10
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #5 Martin Fornouz, asistoval #17 Václav Liška (2:2).
06:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #10 Jan Mašát (1:2).
04:41
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (1:1).
00:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #51 Martin Tvrdek, asistoval #10 Jan Mašát (0:1).