4:4
1:2
- : -

SPORT CLUB Klatovy - Florbal Sokolov 5:6
13. Michal Strejc, 15. Daniel Kollros, 18. Jan Hais, 20. Petr Kožený, 29. Štěpán Žežula - 16. Jakub Vrbas, 19. Jakub Vrbas, 22. Oliver Krček, 23. Jakub Vrbas, 29. Jiří Ohnesorg, 30. Petr Koco; rozhodčí: Jan Huleš - Šimon Dubský; vyloučení: 2:1 + Petr Koco 4; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Matyáš Zástěra ? - Vladimír Vorm ?; po třetinách: 0:0, 4:4, 1:2;
30:54
Vyloučen hráč #27 Petr Koco družstva Florbal Sokolov na 2+2 minuty za zvedání florbalky.
30:23
Vyloučen hráč #97 Kryštof Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
30:20
Druhý gól z dorážky v pořadí po nedůslednosti Klatovských hráčů před brankou.
29:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Petr Koco, asistoval #2 Jakub Vrbas (5:6).
28:45
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jiří Ohnesorg, asistoval #8 Jakub Husák (5:5).
28:07
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #36 Štěpán Žežula bez asistence (5:4).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 10:4
24:00
22:45
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #2 Jakub Vrbas, asistoval #30 Jaroslav Rajchrt (4:4).
21:47
Vyloučen hráč #27 Petr Koco družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:35
Krásná spoluprace  utoku o vybojovaném míčku.
21:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Oliver Krček, asistoval #8 Jakub Husák (4:3).
19:24
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #25 Petr Kožený bez asistence (4:2).
18:58
17:37
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Jan Hais, asistoval #6 Daniel Kollros (3:1).
15:50
Sokolov vytáhl obranu a mnohem aktivněji napadá, čímž ale i otevírá prostor před brankou a Tachov se dostává často do brankových situací.
15:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #2 Jakub Vrbas bez asistence (2:1).
14:00
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #6 Daniel Kollros, asistoval #87 Ondřej Dulka (2:0).
12:34
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #28 Michal Strejc, asistoval #9 Jan Hais (1:0).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 6:3
12:00
08:57
Vyloučen hráč #36 Štěpán Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.