1:2
1:4
- : -

Aligators Klobouky - Florbal Holešov 2:10
13. Petr Osolsobě, 35. Rostislav Zouhar - 5. Michal Florián, 8. Michal Richter, 10. Petr Tkadlčík, 11. Michal Florián, 22. Jan Vysloužil, 22. Martin Svozil, 26. Michal Florián, 33. Michal Florián, 35. Michal Florián, 36. Petr Tkadlčík; rozhodčí: Radek Olšina - Martin Kozáček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hradečný -10 - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:4;
36:00
35:01
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #10 Václav Nuhlíček (2:10).
34:30
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #3 Michal Florián bez asistence (2:9).
34:22
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #20 Rostislav Zouhar, asistoval #54 Martin Svoboda (2:8).
32:39
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #3 Michal Florián, asistoval #10 Václav Nuhlíček (1:8).
28:36
Vyloučen hráč #3 Michal Florián družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování florbalky.
25:24
24:00
24:00
21:39
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #8 Martin Svozil, asistoval #10 Václav Nuhlíček (1:6).
21:23
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #9 Jan Vysloužil, asistoval #10 Václav Nuhlíček (1:5).
19:24
Vyloučen hráč #54 Martin Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
12:11
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #13 Petr Osolsobě, asistoval #11 Roman Kalus (1:4).
12:00
12:00
10:15
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #3 Michal Florián, asistoval #19 Petr Tkadlčík (0:4).
09:00
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #3 Michal Florián (0:3).
07:54
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #17 Michal Richter, asistoval #3 Michal Florián (0:2).
04:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Olšina a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov:
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Hradečný; hráči v poli: Roman Kalus, Tomáš Kluska, Pavel Černý, Rostislav Zouhar, Zdeněk Bobek