1:2
4:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBC ORCA KRNOV 6:5
4. Radovan Kufa, 24. Jonáš Borovský, 35. Tobiáš Prasek, 38. Martin Döhner, 38. Šimon Toška, 40. Martin Döhner - 7. Viktor Zatloukal, 11. Viktor Zatloukal, 26. Viktor Zatloukal, 27. Martin Juroška, 33. František Šuly; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Antonín Persich ? - Marián Mrukvia ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:1;
43:53
Šuly vyletěl z trestné, hned se dostal do šance, ale jeho střela sejmula rozcvičující se hráče z Havířova.
41:47
Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
41:47
Už už to vypadalo, že uvidíme klasickou hru 5v5, ale Šuly nás poctil svou přítomností.
41:25
Oba týmy jsou v plném počtu, uvidíme na jak dlouho..
39:31
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #48 Radovan Kufa (6:5).
39:31
Döhnerovi očividně hra 4v4 sedí. První střela branku netrefila, druhou už otáčí vedení pro svůj tým.
39:17
Vyloučen hráč #21 Jan Obluk družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost.
39:17
Vyloučen hráč #5 Tomáš Fridel družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
39:17
Rozhodčí si sjednávají pořádek a za lehkou potyčku posílají Fridela a Obluka na trestnou.
37:29
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #27 Šimon Toška, asistoval #32 Tobiáš Prasek (5:5).
37:29
5:5 a emoce by se opět daly krájet.
37:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #21 Jan Obluk (4:5).
37:16
Krásná střela hostujícího Döhnera a rázem je tady vedení pouze o jeden gól.
35:24
Mohyla baseballovým odpalem klidní hru.
34:48
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #32 Tobiáš Prasek bez asistence (3:5).
34:48
Prasek  vyslal bombu 30 nad led a máme tady snížení.
32:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #5 Tomáš Fridel (2:5).
32:45
Fridel si počkal za bukem, dostal nahrávku a následně vrací Šulymu, který uklízí do prázdné brány. Radost jako v Naganu.
30:00
30:00
28:55
Praskova střela pouze do dobře připraveného bloku.
27:53
Fair play gesto domácího Fridela, kdo by to byl řekl v takto vyhroceném utkání.
26:17
Vyloučen hráč #49 Josef Černý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
26:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #27 Martin Juroška, asistoval #88 Patrik Doboš (2:4).
26:12
Neskutečná nahrávka Doboše, se kterou už Juroška neměl moc práce.
25:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #15 Viktor Zatloukal bez asistence (2:3).
25:51
Hattrick hero Zatloukal opět v akci. Další dorážka a opět máme ve vedení domácí Orcu.
23:48
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #91 Jonáš Borovský bez asistence (2:2).
23:48
Borovský opět prokličkoval celé hřiště, ale tentokrát jeho střela zaplula do sítě.
22:44
Zatím nám utkání připomíná spíš soutěž ve řvaní.. Husté emoce na obou stranách by se daly krájet.
21:23
Krásná nahrávka Kohuta na Jurošku. Juroška bohužel pro domácí promáchl.
20:50
Sprinterský souboj Ševčíka s Černým dopadl lépe pro druhého jmenovaného.
18:23
Stoklasa svým došvihem málem vybil zuby Tökölimu, ten naštěstí stihl uhnout a máme z toho rozehrávku pro Orcu.
17:24
Fridel vyslal střelu za mantinel a hostující Letka je v plném počtu.
16:47
Döhner si z dnešního utkání odnese krásné razítko za trvrdou střelu Šulyho.
16:00
Persich dalším skvělým zákrokem drží svůj tým.
15:24
Vyloučen hráč #27 Šimon Toška družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra rukou.
15:24
Toška si asi popletl sporty a za hru rukou si jde odsedět dvě minuty.
15:01
Buly druhé třetiny vyhravá tým Letky.
15:00
15:00
Toto utkání sleduje 26 naprosto tichých diváků, děkujeme.
15:00
14:55
Babiš prokličkoval půl hřiště, ale jeho střela skončila v okně, škoda.
10:51
10:51
Fridel vyslal křižnou nahrávku na Hlušíčka, ten z první do dobře připraveného Persiche. Odraženého míčku se zmocnil Zatloukal, který pohotovou dorážkou využívá přesilovou hru.
09:52
Vyloučen hráč #91 Jonáš Borovský družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
09:52
Borovský opustil hřiště mimo prostor střídaček a máme tady další vyloučení, další za špatné střídaní..
09:15
Nepřesnosti na holách Letky a výborný Mrukvia drží Orcu.
07:42
Vyloučen hráč #88 Patrik Doboš družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
07:42
Jde vidět, že je teprve začátek školního roku.. i domácí Orca se přepočítala a za hru v 6 je čeká oslabení.
06:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #15 Viktor Zatloukal, asistoval #6 Adam Hlušíček (1:1).
06:52
Hlušíček našel volného Zatloukala a ten zatloukl první branku domácích.
05:40
Hlušíček vytřel podlahu, díky Gibra, díky.
03:34
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #48 Radovan Kufa, asistoval #23 Martin Döhner (1:0).
03:34
Krása střídá nádheru, diváci šílí.. Kufa utekl v oslabení a střílí první branku utkání.
02:15
Zatím nejzajímavější okamžik přesilovky je zlomená hůl domácího Zatloukala.
01:52
Vyloučen hráč #32 Tobiáš Prasek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.