7:1
6:0
- : -

Florbal Hodonín - K1 Florbal Židenice 19:2
1. Tomáš Vrbík, 2. Maximilián Buraj, 4. Teodor Žďárský, 6. Maximilián Buraj, 10. Maximilián Buraj, 12. Teodor Žďárský, 14. Lukáš Kolínek, 14. Tomáš Vrbík, 16. Viktor Běloch, 18. Lukáš Kolínek, 18. Viktor Běloch, 20. Maximilián Buraj, 22. Viktor Běloch, 25. Tomáš Vrbík, 26. Viktor Běloch, 30. Teodor Žďárský, 32. Lukáš Kolínek, 32. Pavel Vrbík, 34. Pavel Vrbík - 11. Vojta Šoukal, 16. Tomáš Caha; rozhodčí: Patrik Navrátil - Vojtěch Novák; vyloučení: 1 + Matyáš Tomšej 4 + TT:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alexander Koštial ? - Edvard Novák ?; po třetinách: 6:1, 7:1, 6:0;
36:00
33:33
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #55 Pavel Vrbík, asistoval #15 Lukáš Kolínek (19:2).
31:34
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #55 Pavel Vrbík, asistoval #16 Maximilián Buraj (18:2).
31:22
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #55 Pavel Vrbík (17:2).
29:03
Timeout Florbal Hodonín
29:03
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #7 Teodor Žďárský, asistoval #55 Pavel Vrbík (16:2).
25:22
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #11 Viktor Běloch, asistoval #50 Tomáš Grof (15:2).
24:44
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #68 Tomáš Vrbík, asistoval #55 Pavel Vrbík (14:2).
24:00
24:00
21:51
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #11 Viktor Běloch, asistoval #35 Šimon Brovják (13:2).
20:08
Vyloučen hráč #16 Maximilián Buraj družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za bránění ve hře.
19:14
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #16 Maximilián Buraj, asistoval #15 Lukáš Kolínek (12:2).
17:53
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #11 Viktor Běloch bez asistence (11:2).
17:23
15:55
15:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Tomáš Caha bez asistence (8:2).
13:58
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #68 Tomáš Vrbík, asistoval #11 Viktor Běloch (8:1).
13:39
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #7 Teodor Žďárský (7:1).
12:00
Vyloučen hráč #12 Matyáš Tomšej družstva Florbal Hodonín na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
12:00
Vyloučen hráč #12 Matyáš Tomšej družstva Florbal Hodonín do konce utkání - technický trest.
12:00
12:00
11:33
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #7 Teodor Žďárský, asistoval #15 Lukáš Kolínek (6:1).
10:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Vojta Šoukal, asistoval #27 Tomáš Caha (5:1).
09:30
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #16 Maximilián Buraj, asistoval #7 Teodor Žďárský (5:0).
08:09
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #25 Sebastien Čech.
05:08
03:49
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #7 Teodor Žďárský, asistoval #16 Maximilián Buraj (3:0).
01:23
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #16 Maximilián Buraj, asistoval #55 Pavel Vrbík (2:0).
00:59
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #68 Tomáš Vrbík, asistoval #73 Alexander Koštial (1:0).