- : -
FBC Přerov
FBS Olomouc

FBC Přerov - FBS Olomouc 1:11
43. Anna Němcová - 5. Karolína Šablaturová, 9. Nikola Krupičková, 25. Eliška Pešavová, 26. Karolína Šablaturová, 27. Eva Řeháková, 28. Barbora Suchánková, 35. Gabriela Vaculová, 36. Gabriela Vaculová, 40. Barbora Suchánková, 41. Tereza Brančíková, 42. Gabriela Vaculová; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Gabriela Kotyzová 14, Lucie Řeháková 5 - Klára Hodulíková 1; po třetinách: 0:2, 0:4, 1:5;
Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí):
Velká zkušenost pro náš tým. Děkujeme soupeři za dnešní utkání a myslím si, že se dnes nemáme za co stydět. Díky holkám za zápas, že nic nevypustily. Velké díky i domácím fanouškům.
Komentář hostů Sigmundová Dagmar (Trenér):
Děkujeme soupeři za posunutí datumu zápasu, za férovou hru a skvělé domácí fanoušky.
45:00
Střely ve 3. části: 1:12
45:00
42:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #6 Jana Hrčková (1:11).
42:49
Přerov právě vstřelil svůj první gól po krásné akci a následné dorážce
41:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #80 Vlaďka Maděrová (0:11).
40:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Tereza Brančíková, asistoval #14 Karolína Šablaturová (0:10).
40:07
Hosté neustále hrají na soupeřově půlce, což vyústilo v další gól.
39:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #12 Barbora Soušková (0:9).
36:50
Přerovská golmanka předvádí jeden obdivuhodný zákrok za druhým, bohužel díky vysokému tlaku hostů dále padají góly do její sítě.
35:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #19 Tereza Brančíková (0:8).
34:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #5 Eva Řeháková (0:7).
34:30
V 5. minutě 3. třetiny se prosazuje i přerovská odchovankyně Gabriela Vaculová, nikoliv však za domácí celek.
27:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #14 Karolína Šablaturová (0:6).
26:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (0:5).
26:58
Krásný gól v oslabení předvedla olomoucká Eva Řeháková.
26:00
Vyloučen hráč #42 Adéla Střídová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
25:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #12 Barbora Soušková (0:4).
25:08
Rychlá střela Olomouce a chybný zákrok domácí golmanky vyústil v další gól zvyšující stav na 0:4.
24:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #42 Adéla Střídová (0:3).
18:57
Přerov se v posledních několika minutách dostal do dvou šancí, bohužel neúspěšně
13:20
Jedna střela hráček hostů střídá druhou.
08:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Nikola Krupičková, asistoval #80 Vlaďka Maděrová (0:2).
08:57
Střela z dálky hráčky Olomouce končí v síti domácích.
08:15
Hosté drží hráčky Přerova v tlaku, golmanka domácích však zatím eliminuje většinu střel.
04:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #80 Vlaďka Maděrová (0:1).
04:45
Z dorážky padá první gól pro hráčky Olomouce.
03:15
Přerovskému celku se zatím daří úspěšně bránit a svou snahu se marně snaží přetvořit v protiútok.
01:50
Krásnou kombinaci předvedly hráčky Olomouce, nahrávka před bránu však nebyla proměněna ve střelu.
01:10
Olomouc od začátku hry plní roli favorita a určuje tempo hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Klára Hodulíková; hráči v poli: Adéla Střídová, Michaela Zmrzlá, Gabriela Vaculová, Eliška Pešavová, Eva Řeháková
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Gabriela Kotyzová; hráči v poli: Jana Dreiseitlová, Bára Klimešová, Nikola Řezníková, Božena Gaborová, Kateřina Galnorová
00:00
Vítám vás všechny na 2. kole Poháru Českého florbalu žen ve kterém se mezi sebou utkají týmy FBC Přerov a FBS Olomouc!