2:1
1:3
- : -

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 6:7
2. Jan Řehoř, 8. Patrik Šebek, 15. Jaroslav Petrák, 33. Jaroslav Petrák, 40. Jaroslav Petrák, 59. Filip Forman - 7. Josef Juha, 13. Marek Zouzal, 14. Radim Křenek, 23. Jiří Curney, 47. Mikuláš Krbec, 49. Matěj Čermák, 54. Jiří Curney; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 307; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 18 - Martin Beneš 18; po třetinách: 3:3, 2:1, 1:3;
58:25
Bohemians snižují na rozdíl jedné branky.
58:24
Timeout FbŠ Bohemians
58:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #38 Jan Malič (6:7).
58:01
Domácí v šesti a Malič chytá střelu do prázdné branky.
56:46
Domácí nyní tlačí, ale Sparta zodpovědně brání.
53:48
Těsně po vypršení trestu pro Formana se prosazuje Curney a Sparta odskakuje.
53:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (5:7).
53:11
Krásná akce Kawuloka, který prošel přes několik hráčů.
51:46
Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
51:08
Sparta má nyní dobrou příležitost zvýšit svůj náskok.
51:07
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
50:32
Košir si poradil s napadajícím Rozkovcem, ale Bartoš následně mířil nad branku.
48:59
Domácí v přesilové hře inkasují. Brejk zakončil za bezmocného Hyršla Čermák.
48:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #22 Robert Košir (5:6).
47:42
Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
46:07
Chyba v rozehrávce a Krbec se trefuje přesně k tyči.
46:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #10 Josef Juha (5:5).
45:04
Několik brejků domácích, ale končí na tělech hráčů Sparty.
44:12
Domácí nyní drží míček pod kontrolou. Sparta zatím zodpovědně brání.
41:24
Kolstrunk ve velké šanci, ale jeho střela míří mimo branku.
40:13
Začíná třetí třetina na míčku domácí po brzkém faulu Košira.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:41
Zouzal ze středu střílí těsně nad branku Hyršla.
39:19
Těsně před koncem druhé třetiny se prosazuje Petrák opět po přihrávce dnes dobře hrajícího Řehoře.
39:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (5:4).
38:56
Kolstrunk dobře prohodil na střed, ale naštěstí pro domácí byl jeho pokus zblokovaný.
36:41
Útočný faul Sparty a rozehrává tedy Šebek. Nyní Virga v dobré šanci na středu hřiště.
35:09
Střela jednoho z obránců Sparty, ale střela letí těsně nad branku.
32:56
Kros Řehoře a Petrák uklízí pohodlně a pohotově do prázdné branky.
32:54
32:23
Sparta odvolala brankáře a zkoušela hrát přesilovku, ale největší šanci díky tomu měl Řehoř.
30:19
Vzájemné vyloučení a bude se hrát 4 na 4.
30:18
Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
30:18
Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
29:16
Faul domácích v rohu hřiště a Curney na míčku, hra se uklidnila oproti první třetině.
25:52
Řehoř od mantinelu golfovým úderem přestřeluje.
22:31
Po zásahu Maliče vysokou hokejkou se z nájezdu prosazuje Curney.
22:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney z trestného střílení (3:4).
21:48
Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
21:34
Malič střílí, ale s jeho střelou si poradit skvělým zákrokem Beneš.
18:31
Přesilová hra pro domácí, ale nyní dobrou práci odvedl Košir, když podržel míček v rohu.
17:20
Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
14:32
Výstavní bomba J. Petráka se kterou nemohl Beneš nic dělat. Zápas je opět vyrovnaný.
14:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #7 Patrik Šebek (3:3).
13:31
Přesilová hra využita a Křenek se trefuje krásně nad rameno Hyršla.
13:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #40 Jiří Curney (2:3).
12:22
Druhá výzva úspěšná nebyla a Sparta tedy vyrovnává. Trest za zdržování si odsedí Patrik Rozkovec.
12:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #81 Matěj Čermák (2:2).
12:15
Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
10:17
Petrák z dobré pozice pouze nad branku.
08:01
Na základě trenérské výzvy nebyla branka Zouzala uznána a pokračuje se tedy za stavu 2:1 pro domácí.
07:21
Krosová přihrávka Virgy a trefuje se Šebek, zatím se hraje hezké a rychlé utkání.
07:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #87 Samuel Virga (2:1).
06:13
První větší šance hostí a Juha se trefuje přesně nad nohu.
06:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:1).
04:53
Koširovu střelu dokázal zablokovat J. Petrák a následný zákrok byl pro Hyršla tedy snadný.
03:09
Krásná kombinace domácích, ale finální dokázal ještě zastavit Bartoš.
01:06
Dobrý pressing Řehoře, který končí první brankou domácích.
01:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř bez asistence (1:0).
00:01
Úvodní buly zápasu pro Spartu a ta zahajuje zápas prvním útokem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Dominik Bartoš, Marek Zouzal, Matěj Čermák, Michal Kareš, Robert Košir
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Ondřej Kawulok, Filip Forman, Jakub Buršík, Jan Malič, Karel Petrák