0:0
3:2
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Spartak Pelhřimov 3:2
44. Petr Kittel, 54. Patrik Hegar, 55. Richard Plandor - 50. Petr Zajíček, 56. Tomáš Kocián; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 28 - Libor Domkář 18; po třetinách: 0:0, 0:0, 3:2;
60:00
Střely ve 3. části: 8:14
60:00
59:59
Je konec! Rožnovští uhráli první domácí vítězství! Gratulujeme!
59:59
A Rožnovští fanoušci se těší z oslavného tance domácích na lidovou píseň Vysoký jalovec!
59:59
Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
59:30
Poslední půlminutka.
59:29
A máme tu vyhlašování nejlepších hráčů utkání! Z hostí to je Jan Knězů a z domácích to je Patrik Hegar.
59:00
Poslední minuta a Pelhřimovští hrají bez gólmana!
58:44
Timeout Spartak Pelhřimov
58:00
A máme tu poslední dvě minuty utkání! Udrží Rožnov postupový výsledek či Pelhřimov srovná? To brzy uvidíme!
57:10
Hráč hostí Viktor Vlach vystřeli asi ze sedmi metrů po zemi. Brankář Škrobák střelu ale bez větších problémů vychytal.
55:50
Hosté trefili brankovou konstrukci!
55:08
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (3:2).
54:32
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #11 Patrik Hegar (3:1).
54:32
A cca minutě naše vojanda Richard, rožnovský poklad, posílá Valachy již do dvoubrankového vedení. Nádherná změna oproti prvním dvou třetinám, kdy byl stav bezbrankový. Konečně i diváci si přicházejí na své. Stav je tedy 3:1.
53:25
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #67 Jiří Kloss (2:1).
53:25
Jak Jirka tak Patrik to udělali parádně, pojď synu! Je to gól! Rožnov opět vyhrává.
52:42
A Jirka Škrobák po střele hostí chytá a má míček plně po kontrolou.
51:30
A všichni hráči jsou zpět! Opět se tedy hraje 5 na 5.
49:27
Tak tohle se Rožnovu vůbec nepovedlo. Dva hráči seděli na trestné lavičce a zbytek týmu hrál ve třech. Hosté je za to vytrestali srovnávacím gólem. Stav utkání je 1:1.
49:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #27 Václav Fučík (1:1).
49:00
Tak tohle bude ještě zajímavé. Rožnov hraje ve třech!
48:47
Vyloučen hráč #42 Denis Zimmer družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hra rukou.
48:30
Brankář domácích je jako socha. Tři minuty se ani nepohnul.
48:28
Vyloučen hráč #31 Daniel Drápala družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky.
45:30
Zatím tedy platí fotbalový stav 1:0.
43:56
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #78 Marek Lípový (1:0).
43:56
A je tu první branka zápasu! Petr Kittel z Rožnova dává první vytouženou branku utkání!
43:22
Hráč domácích vystřelil na bránu. Hráč Pelhřimova Václav Fučík ale míč odrazil nad.
42:33
Vyloučen hráč #17 Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
42:33
A hosté jsou poprvé v zápase v oslabení.
40:50
Zeptali jsme se fanouška Rožnova, kdo dnes vyhraje. On ale odpověděl, že Zubří. Někdo by mu měl říct, že tady jsme nejen ve skutečném městě, ale také na jiném sportu. Nicméně dokud fandí domácím a nefandí soupeři, tak ho necháme v jeho světě.
40:00
40:00
I po druhé třetině platí nerozhodný stav 0:0. Snad se fanoušci nepůjdou dívat na Četnické humoresky. Pravda je, že tam se střílí více než tady.
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
39:40
Rožnovští vedou vášnivou debatu s rozhodčími, ti však pod dohledem delegáta s neústupní... no holt, čeká nás sekundu po návratu Kosteleckého do hry opět oslabení, tentokrát pod záštitou Zimmera na lavičce hanby.
39:28
Vyloučen hráč #42 Denis Zimmer družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky.
37:27
Vyloučen hráč #24 Jakub Kostelecký družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:27
Hráč Rožnova Kostelecký dostal trest dvě minuty za nedovolené vrážení. To se mu ale vůbec nelíbí a protestuje.
35:40
Hráč hostí vystřelil, Škrobák chytá. Takhle už se to stalo v tomto zápase nespočetkrát.
34:20
Hráč hostí vystřelil ze svojí půli hřiště. Jiří Škrobák ale svou bránu střeží jako poklad.
32:35
Plandor je prostě nezastavitelná mašina. Mohl by jezdit za tým České dráhy a žádná spadlá větev by ho nevykolejila.
30:25
Ke Škrobákovi šel míč, ale nikdo z hráčů Rožnova pro něj nešel a tak ho brankář domácích odkopnul nohou. Vinícius Jr., Benzema a Škrobák? Na Ligu mistrů to určitě má!
29:10
Rožnovští Sršni šli dopředu, ztratili míč a museli čelit protiútoku. Brankář domácích Škrobák ale střelu vychytal.
28:00
Stav je tedy pořád 0:0.
26:15
Trestné střílení družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #69 Richard Plandor.
26:15
Richard Plandor neproměnil nájezd. Pro domácí je to velká škoda.
23:01
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
23:01
Patrik Hegar z Rožnova je vyloučen na dvě minuty za sekání. My mu tedy radíme, ať si to nechá spíše na zahradu.
20:01
A začala nám druhá třetina. Doufáme, že nebude opět bezbranková a diváci to budou mít zajímavější.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:59
Rožnovští měli poslední velkou šanci této třetiny, když rozehrávali kousek od branky. Richard Plandor zkusil freestylové pojetí střely. Míček končí mimo.
18:20
Míček končí v brance hostí. Jeden z rozhodčích signalizuje gól, druhý s ním ale nesouhlasí. Dochází k jejich poradě. Gól ale nakonec neplatí, což se domácí nelíbí. Jednalo se prý o seknutí do gólmana. Škoda, byla to šance jít s náskokem do kabin.
14:25
Po kontaktu Švrkaly (Pelhřimov) a Hegara (Rožnov) padá hráč hostí k zemi a rozhazuje kolem sebe rukama. Nebylo mu to ale nic platné a rozhodčí signalizuje pokračování ve hře.
11:30
Po zhruba dvanácti minutách hry jsme stále neviděli jedinou branku.
09:00
Hosté měli velkou šanci, brankář domácích ji ale skvělým zárokem vychytal.
08:10
Hráč Sršňů Zimmer si udělal z hráčů Pelhřimova slalom. Nakonec z toho ale nic nebylo.
06:00
Tým hostů měl několik velkých šancí před bránou domácích. K jejich smůle ale žádnou neproměnili a brankář domácích si připisuje první důležité zákroky.
05:12
Zatím vidíme vyrovnanou hru. Oba týmy již měly šance.
01:12
Utkání před malou chvílí začalo. Tak uvidíme, kdo půjde domů s pocitem vítězství.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Kryštof Smejkal, Petr Zajíček, Jan Knězů, Václav Fučík
00:00
Line-up domácích 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Denis Zimmer, Jiří Šimek, Patrik Hegar, Richard Plandor, Ondřej Smékal
00:00
Vážení diváci, dnešní utkání bude přibližně o 20-30 min opožděno z důvodu potíží soupeře na dálnici při cestě do místa utkání.