2:1
1:2
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - Florbal Neratovice 3:3
1. Filip Miller, 3. Petr Šuráň, 14. Sebastian Palatka - 5. Václav Holič, 16. Filip Sloup, 16. Matěj Míka; rozhodčí: Petr Urban - Tadeáš Lang; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Štěpán Pinc -3 - Ondřej Pospíšil -3; po třetinách: 2:1, 1:2;
24:00
22:50
Timeout FAT PIPE Traverza Chodov
15:50
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #73 Matěj Míka, asistoval #84 Ondřej Michálek (3:3).
15:34
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #22 Filip Sloup bez asistence (3:2).
13:46
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #84 Sebastian Palatka bez asistence (3:1).
12:00
12:00
11:47
Vyloučen hráč #18 Matěj Malínský družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:46
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #20 Václav Holič, asistoval #5 Lukáš Prchlík (2:1).
02:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #33 Petr Šuráň bez asistence (2:0).
00:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #20 Filip Miller bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Urban a Tadeáš Lang.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Neratovice: brankář: Ondřej Pospíšil; hráči v poli: Lukáš Prchlík, Matěj Malínský, Ondřej Michálek, Matěj Míka, Václav Holič