3:2
1:0
- : -

Klub SPV Slovan Pardubice - HAGA Pardubice 4:7
16. Martin Pova, 19. Roman Kábele, 25. Roman Kábele, 40. Roman Kábele - 8. Lukáš Samek, 9. Jan Bílý, 12. Miroslav Zajíček, 14. Filip Dohnal, 15. David Götz, 21. David Götz, 29. Jan Bílý; rozhodčí: Daniel Jireček - Lenka Jansová; vyloučení: 1 + Martin Wróbel 4:5; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Evžen Vokál 34 - Michal Vraný 27; po třetinách: 0:5, 3:2, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 12:11
45:00
42:35
SPV se na konci třetiny dostalo do dobré příležitosti.
42:17
Při hře 4na4 se nestalo nic zajímavého.
41:31
Vyloučen hráč #4 Martin Drápalík družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
39:58
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #4 Michal Talacko (4:7).
39:29
Vyloučen hráč #84 Martin Peml družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:22
Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
38:22
Vyloučen hráč #11 Martin Wróbel družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2+2 minuty za hrubost.
37:31
Brankář SPV dostal přes prsty. Je vidět, že gólmani jsou zkrátka ochotni obětovat i své končetiny pro zneškodnění šance.
35:43
Hra je velice vyrovnaná.
33:03
Sledujeme zatím hezkou přesilovku.
32:31
Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
28:48
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #61 Jaroslav Wohlhöfner (3:7).
28:48
Krásný únik 2na1 končí krásným golem.
28:02
Vyloučen hráč #15 Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost.
25:21
Vyloučen hráč #12 Roman Kábele družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky.
24:26
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #10 Vojtěch Kubant (3:6).
20:26
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #9 David Götz, asistoval #89 Jan Bílý (2:6).
20:26
Souhra týmu Haga, končí golem.
19:18
Hra je teď dost vyrovnaná.
18:26
15:36
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (1:5).
15:36
Krásnou souhru zakončuje golem hráč s číslem 80.
13:09
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #89 Jan Bílý (0:4).
11:36
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #18 Miroslav Zajíček, asistoval #26 Filip Voženílek (0:3).
10:02
Aktivnější ve hře je momentálně Haga.
08:18
07:46
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #11 Martin Puchýř (0:1).
06:13
Brankář Hagy teď předvedl krásný zákrok.

03:54
Haga zatím aktivnější ve hře.
01:58
Hra je zatím docela vyrovnaná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice: hráči v poli: Martin Peml, Miroslav Zajíček, Jaroslav Wohlhöfner, Jan Bílý, David Götz