0:0
2:3
- : -

HAGA Ladies Pardubice - TJ Jablonné nad Orlicí 3:8
9. Dana Zajíčková, 31. Jana Sochová, 32. Nikola Procházková - 1. Petra Macháčková, 3. Sabina Mikysková, 4. Adéla Kosková, 12. Martina Jurenková, 15. Sabina Mikysková, 31. Marie Gabrisová, 35. Tereza Štěpánová, 42. Marie Gabrisová; rozhodčí: Martin Řehák - Filip Neumann; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Michaela Janovská 15 - Monika Rubešová 18; po třetinách: 1:5, 0:0, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 11:10
45:00
41:24
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #14 Ivana Šilarová (3:8).
37:05
Vyloučen hráč #2 Tereza Sýkorová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:12
Vyloučen hráč #19 Kristýna Vondráčková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za blokování florbalky.
34:00
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #37 Tereza Štěpánová, asistoval #13 Martina Jurenková (3:7).
31:56
Naše další debutantka, Nikola Procházková, právě vsítila gól a je vítána mezi ženskou elitou.
31:54
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #20 Nikola Procházková, asistoval #16 Jana Chabadová (3:6).
30:45
Při svém debutu v elitní kategorii za tým Haga Ladies dává Jana Sochová svůj 1. gól za tento celek.
30:44
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #62 Jana Sochová z trestného střílení (2:6).
30:37
Po silně nezáživné druhé třetině přichází rychlý gól ze strany hostí.
30:36
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #18 Sabina Mikysková (1:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:4
30:00
26:36
Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
21:13
Vyloučen hráč #16 Jana Chabadová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:9
15:00
14:08
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #19 Kristýna Vondráčková (1:5).
11:21
Střela takřka od "modré čáry" převkapila domácí golmanku a Jablonné zvyšuje na 4:1.
11:20
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #13 Martina Jurenková, asistoval #20 Monika Dolečková (1:4).
08:54
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková, asistoval #16 Jana Chabadová (1:3).
04:00
Už to zvoní!!!
03:36
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #96 Adéla Kosková, asistoval #18 Sabina Mikysková (0:3).
02:33
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková bez asistence (0:2).
00:42
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #15 Petra Macháčková, asistoval #5 Jitka Dostálková (0:1).
00:42
Po tomto gólu se u stolku ozvalo pouze "a je vymeteno"
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Řehák a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí:
00:00
Line-up domácích HAGA Ladies Pardubice: brankář: Michaela Janovská; hráči v poli: Dana Zajíčková, Hana Černá, Kateřina Fišerová, Jana Chabadová, Aneta Lichtenbergová