0:2
- : -
TROOPERS

PANTHERS OTROKOVICE - TROOPERS 2:7
19. Josef Novák, 25. Josef Novák - 5. Matěj Blažek, 20. Marek Paulík, 24. Ondřej Trávníček, 27. Marek Jedlička, 29. Filip Ráček, 38. Marek Paulík, 41. Jan Věchet; rozhodčí: Jan Gerža - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Kubík ? - Tomáš Ursacher -2; po třetinách: 0:1, 2:4, 0:2;
45:00
40:30
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
40:30
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #27 Jan Jirásek (2:7).
37:53
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #96 Ondřej Trávníček (2:6).
30:00
30:00
28:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #27 Jan Jirásek (2:5).
26:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #25 Adam Horáček (2:4).
24:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #91 Adam Štourač (2:3).
23:45
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #83 Matěj Blažek (1:3).
19:33
18:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #32 Adam Hittl (1:1).
17:57
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Trenz družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky.
15:00
15:00
04:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil #83 Matěj Blažek, asistoval #25 Adam Horáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gerža a Jana Kubalíková.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Matěj Blažek, Marek Jedlička, Marek Paulík, Adam Horáček, Ondřej Trávníček