1:3
1:0
- : -

Hippos Žďár n/S. - Spartak Pelhřimov 2:7
25. Dalibor Novák, 45. Matěj Březina - 7. Jan Zábrana, 9. Matěj Jirků, 9. Vojtěch Zach, 13. Lukáš Tříska, 19. Martin Sviták, 28. Vojtěch Zach, 30. Vojtěch Papež; rozhodčí: Michal Roudenský - Petr Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Matěj Bukáček -7 - Aleš Václavík ?; po třetinách: 0:4, 1:3, 1:0;
45:00
44:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Matěj Březina, asistoval #21 Šimon Poul (2:7).
34:59
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #68 Jan Zábrana (1:7).
27:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #81 Vojtěch Zach, asistoval #68 Jan Zábrana (1:6).
24:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #8 Dalibor Novák bez asistence (1:5).
18:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #11 Martin Sviták bez asistence (0:5).
15:00
15:00
12:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Lukáš Tříska bez asistence (0:4).
08:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #81 Vojtěch Zach, asistoval #11 Martin Sviták (0:3).
08:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Matěj Jirků, asistoval #88 Matyáš Havelka (0:2).
06:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Jan Zábrana, asistoval #97 Lukáš Tříska (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Roudenský a Petr Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Aleš Václavík; hráči v poli: Patrik Mynařík, Jan Zábrana, David Jelínek, Martin Sviták, Vojtěch Zach
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Matěj Bukáček; hráči v poli: Matěj Březina, Matěj Partl, Martin Hrubý, Jakub Král, Šimon Poul