1:3
1:4
- : -

Spartak Pelhřimov - emro SK Jihlava 4:7
3. Vojtěch Papež, 3. Jan Zábrana, 28. Vojtěch Zach, 34. Lukáš Tříska - 22. Matěj Voslář, 25. Richard Otakar Berndt, 25. Matěj Voslář, 31. Adam Karba, 35. Patrik Bratršovský, 37. Adam Karba, 44. Viktor Cakl; rozhodčí: Michal Roudenský - Petr Kos; vyloučení: 2:1 + Patrik Bratršovský 4; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Aleš Václavík -7 - Jiří Břečka ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:4;
45:00
43:46
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #10 Viktor Cakl, asistoval #92 Ondřej Chovanec (4:7).
40:22
Vyloučen hráč #19 Patrik Bratršovský družstva emro SK Jihlava na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
36:04
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #30 Adam Karba, asistoval #23 Matěj Voslář (4:6).
34:20
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #19 Patrik Bratršovský, asistoval #23 Matěj Voslář (4:5).
33:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Lukáš Tříska bez asistence (4:4).
30:16
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #30 Adam Karba, asistoval #19 Patrik Bratršovský (3:4).
30:00
30:00
27:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #81 Vojtěch Zach, asistoval #10 Patrik Mynařík (3:3).
26:36
Vyloučen hráč #92 Ondřej Chovanec družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
24:50
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #23 Matěj Voslář, asistoval #19 Patrik Bratršovský (2:3).
24:24
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #14 Richard Otakar Berndt, asistoval #23 Matěj Voslář (2:2).
21:49
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #23 Matěj Voslář, asistoval #88 Hynek Jirků (2:1).
21:42
Vyloučen hráč #81 Vojtěch Zach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
17:00
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
02:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Jan Zábrana, asistoval #81 Vojtěch Zach (2:0).
02:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #10 Patrik Mynařík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Roudenský a Petr Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů emro SK Jihlava:
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Aleš Václavík; hráči v poli: Patrik Mynařík, Jan Zábrana, David Jelínek, Martin Sviták, Vojtěch Zach