3:0
0:4
- : -

HAGA Ladies Pardubice - FbK TJ Svitavy 3:5
19. Jana Sochová, 26. Jana Sochová, 26. Aneta Lichtenbergová - 13. Lenka Kolínková, 35. Jolana Křivková, 36. Sára Olšánová, 40. Veronika Vlachová, 44. Kateřina Daňková; rozhodčí: Martin Řehák - Filip Neumann; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Michaela Janovská 13 - Zdeňka Dostálová 20; po třetinách: 0:1, 3:0, 0:4;
45:00
Střely ve 3. části: 5:8
45:00
43:14
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková bez asistence (3:5).
40:12
Po zápase bude bohatý doprovodný program, jehož zlatým hřebem bude vystoupení Magica Češkonse!
39:47
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Veronika Vlachová, asistoval #88 Kateřina Daňková (3:4).
35:28
Timeout HAGA Ladies Pardubice
35:22
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #78 Sára Olšánová, asistoval #25 Tereza Jirčíková (3:3).
34:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Jolana Křivková, asistoval #88 Kateřina Daňková (3:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:4
30:00
26:54
Vyloučen hráč #27 Alžběta Lejsková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
25:52
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #61 Aneta Lichtenbergová, asistoval #23 Kateřina Fišerová (3:1).
25:02
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #62 Jana Sochová bez asistence (2:1).
18:17
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #62 Jana Sochová, asistoval #55 Dana Zajíčková (1:1).
17:45
Vyloučen hráč #21 Lenka Kolínková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
16:45
Tribuna na sokole vstala z mrtvých a fanoušci jsou dokonce i chvílemi slyšet.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:6
15:00
12:28
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Lenka Kolínková bez asistence (0:1).
11:27
Vyloučen hráč #16 Jana Chabadová družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za sekání.
08:33
Haga tlačí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Řehák a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy:
00:00
Line-up domácích HAGA Ladies Pardubice: brankář: Michaela Janovská; hráči v poli: Dana Zajíčková, Hana Černá, Kateřina Fišerová, Jana Chabadová, Aneta Lichtenbergová