0:1
2:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Panthers Praha C POWER 3:5
15. Gustav Ondrejčík, 36. Tadeáš Doucha, 41. Tadeáš Doucha - 9. Lukáš Tomeš, 27. Anna Bartušková, 33. Roman Školník, 44. Zdeněk Prokůpek, 45. Štěpán Andrle; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Martin Hruška -3; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:3;
45:00
44:07
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #7 Štěpán Andrle bez asistence (3:5).
43:52
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
43:52
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #4 David Kolář (3:4).
40:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #81 Marek Paštika (3:3).
35:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #93 Vojtěch Doucha (2:3).
34:42
Trestné střílení družstva Panthers Praha C POWER neproměnil #92 Zdeněk Prokůpek.
32:19
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (1:3).
30:00
30:00
26:34
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #22 Roman Školník (1:2).
20:33
Trestné střílení družstva Panthers Praha C POWER neproměnil #4 David Kolář.
15:00
15:00
14:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #23 Richard Klíma (1:1).
12:36
Vyloučen hráč #14 Aleš Stavjaňa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
10:20
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
08:48
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #4 David Kolář (0:1).
07:49
Vyloučen hráč #94 Jiří Krůšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C POWER: brankář: Martin Hruška;
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Dominik Záň, Martin Zima, Richard Klíma, Jiří Krůšek, Gustav Ondrejčík