3:3
4:1
- : -

FBC Dobruška - Dobré B - SK Spartak Slatiňany 11:5
7. Victoria Bartošová, 9. Adriana Horáková, 14. Barbora Fingerová, 14. Victoria Bartošová, 21. Anna Křížová, 21. Barbora Fingerová, 21. Victoria Bartošová, 34. Barbora Fingerová, 40. Anna Křížová, 41. Barbora Fingerová, 42. Anna Křížová - 4. Ludmila Jirásková, 25. Bára Urbánková, 28. Monika Kolářová, 29. Ludmila Jirásková, 37. Tereza Schmidtová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Lukáš Filípek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Kristýna Andršová 17 - Lucie Boháčová 30; po třetinách: 4:1, 3:3, 4:1;
45:00
Střely ve 3. části: 13:5
45:00
41:59
Tak ještě nekončíme! Holky mají stále chuť a Áňa přidává další branku.
41:58
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #12 Anna Křížová, asistoval #22 Adriana Horáková (11:5).
40:57
Desátý banán přidává Bára z nájezdu, který si předím vybojovala.
40:56
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Fingerová z trestného střílení (10:5).
39:57
Devátou branku přídává Áňa a doufejme, že tím již otupí střelecký apetit hostí a naše holky si pohlídají zápas v klidu až do konce.
39:56
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #12 Anna Křížová, asistoval #16 Adriana Jedličková (9:5).
36:14
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #68 Tereza Schmidtová, asistoval #46 Ludmila Jirásková (8:5).
33:31
Třetí třetina začala náporem našich holek. Ovšem gól přišel až ve čtvrté minutě z hokejky Báry.
33:30
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Fingerová, asistoval #13 Liliana Doležalová (8:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:9
30:00
28:08
Soupeř vystrkuje drápky a srovnává stav druhé třetiny.
28:07
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková bez asistence (7:4).
27:10
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #8 Monika Kolářová, asistoval #46 Ludmila Jirásková (7:3).
26:47
Vyloučen hráč #23 Hedvika Rohlenová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:00
Terka krásně namazala a soupeř přidává druhou branku.
24:58
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #9 Bára Urbánková, asistoval #6 Pavla Marešová (7:2).
20:56
Další no look akce v podání Jedličky a Vikiny a sedmá branka je na světě.
20:55
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #7 Victoria Bartošová, asistoval #16 Adriana Jedličková (7:1).
20:39
A šestý kousek v hostující síti od Báry.
20:38
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Fingerová, asistoval #9 Markéta Hanušová (6:1).
20:04
A jedeme dál, pátou branku přidává Áňa.
20:03
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #12 Anna Křížová, asistoval #7 Victoria Bartošová (5:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:8
15:00
13:50
Nestíhám psát. Adri to nalila nejdřív Barče a pak Viki a rázem to je o tři.
13:49
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #7 Victoria Bartošová, asistoval #22 Adriana Horáková (4:1).
13:37
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Fingerová, asistoval #22 Adriana Horáková (3:1).
08:12
A máme tu vedení našich holek. Šibenici vymetla Adri!
08:11
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #7 Victoria Bartošová (2:1).
06:20
Konečně jsme se dočkali branky také z hokojek domácích hráček. Pěknou kombinaci zakončila, po pěkné přihrávce Jedličky, Vikina.
06:19
03:54
Soupeř potrestal prvním brejkem naši obranu a ujímá se vedení 1:0.
03:53
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #6 Pavla Marešová (0:1).